نماد سایت مگا پی دی اف | MegaPdf

دانلود رایگان کتاب فارسی عمومی گروه مولفان پیام نور

دانلود رایگان کتاب فارسی عمومی گروه مولفان پیام نور

دانلود رایگان کتاب فارسی عمومی گروه مولفان پیام نور برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب فارسی عمومی از سری کتاب های انتشارات پیام نور است که دارای ویژگی های خاص و متمایز با سایر کتاب ها می باشد و تمامی کتاب های این انتشارات توسط اساتید برجسته و معتبر طراحی و تنظیم شده است که دارای نثری روان و بیانی قابل فهم می باشد.

دانلود pdf کتاب فارسی عمومی گروه مؤلف

کتاب فارسی عمومی (همه رشته ها به جز رشته زبان و ادبیات فارسی) که توسط گروه نویسندگان توسط انتشارات دانشگاه پیام نور طراحی و گردآوری شده است و در خصوص محتوای این کتاب می توان به زبان و ادبیات فارسی، فارسی دانشگاهی، فارسی عمومی، راهنمای آموزشی که تمامی موارد مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

دانلود عمومی فارسی از گروه مولفان

این کتاب که ویژه دانشجویان علوم انسانی (زبان و ادبیات انگلیسی) می باشد یکی از برجسته ترین کتاب ها در این زمینه و رشته می باشد که دارای جامعیت و کاملی می باشد که به صورت خودآموز برای آموزش بهترین مطالب ممکن به دانش آموزان می باشد که اساساً به این معنی است که دانش آموز بدون نیاز به استاد می تواند تمامی مطالب این کتاب را بیاموزد و بهترین نتیجه ممکن را در امتحانات خود بگیرد.

دانلود کتاب فارسی عمومی پیام نور

این کتاب برای سه درس عمومی فارسی که اساساً شامل نمونه هایی از نظم و نثر کهن و معاصر فارسی است، طراحی و تهیه شده است و در انتخاب این نمونه ها، ویژگی های آموزشی، تاریخی و ادبی مؤلفان در نظر گرفته شده است و موضوعات متنوع و گسترده است و در ابتدای هر درس درباره هر نویسنده و شاعر توضیح مختصری داده شده است و در برخی موارد، نمونه ای از کتاب و شرحی است که در مورد هر یک از شاعران آمده است. ، مولوی، سعدی و نویسندگانی چون ابوالفضل بیهقی، بخشی از کتاب یا مقاله ای علمی که شاعران و نویسندگان درباره آن آورده اند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب فارسی عمومی گروه مولفان پیام نور PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب اخلاق اسلامی(مبانی و مفاهیم)محمد داودی

خروج از نسخه موبایل