سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته پزشکیدانلود رایگان کتاب آناتومی گری سر و گردن جلد سوم دکتر محمد...

دانلود رایگان کتاب آناتومی گری سر و گردن جلد سوم دکتر محمد اکبری

دانلود رایگان کتاب آناتومی گری سر و گردن جلد سوم دکتر محمد اکبری برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این کتاب از سری کتاب های آموزشی رشته های پزشکی و پیراپزشکی می باشد که دارای محتوای کامل و جامع و قابل فهم برای دانشجویان این رشته می باشد که باید آناتومی بدن را در دروس خود بگذرانند و سرفصل های آن را در ترم به خاطر بسپارند. دانشجویان بالاتر نباید در این دوره ها مشکل داشته باشند و گری یکی از مجموعه کتاب های معروف و معروف در رشته های پزشکی است و از محبوبیت خاصی برخوردار است.

دانلود کتاب آناتومی سر و گردن جلد 3 به صورت PDF فارسی

کتاب آناتومی سر و گردن جلد سوم یکی از کتب ارزشمند آناتومی به شمار می رود که تجربیات دانشمندان بزرگ تشریح با تاکید بر ربط بالینی آنها را دارد و این کتاب پس از بازنگری در برنامه درسی عمومی پزشکی ، یکی از منابع اصلی است. معرفی شده است که در بسیاری از زمینه ها سر و گردن بالاتر از سایر کتاب های موجود مرتبط با این موضوع است و می تواند راهنمای دانشجویان عزیز باشد. نویسنده این قسمت از بدن بحث کرده است، ما معتقدیم مطالعه علم محض آناتومی صرف نظر از کاربرد بالینی آن برای دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و سایر رشته های مرتبط با این کتاب چندان جذاب نیست و تأثیر بسزایی در فرآیند یادگیری دانش آموزان نخواهد داشت.

آناتومی خاکستری سر و گردن PDF

از این رو این کتاب با تکیه بر نکات بالینی که راهبردی ترین روش آموزش بهینه است به صورت گسترده تری گردآوری و تالیف شده است تا دانش آموزان هرچه بیشتر برای یادگیری این درس مهم مانند آنچه فصل اول این کتاب او به مسائل استخوان شناسی پرداخته است که تمام استخوان های سر و گردن را بررسی کرده است و در فصل دوم این کتاب که مخصوص گردن است هر آنچه را که باید در مورد گردن بیاموزید توضیح داده است و در فصل سوم این کتاب، مختص صورت است. تمامی نکات مربوط به صورت را ذکر کرده است و در این کتاب سعی شده است نکات بالینی به همراه مطالب تشریحی مرتبط ذکر شود و با توجه به اینکه تصاویر جزء لاینفک کتب آناتومی می باشد در این ویرایش در علاوه بر ساده‌سازی موضوعات پیچیده و حذف محتوای اضافی، تصاویر رنگی به‌گونه‌ای انتخاب می‌شوند که از جنبه‌های مختلف بسیار گویا و منحصربه‌فرد بوده و کاملاً با متن مرتبط باشند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آناتومی گری سر و گردن جلد سوم دکتر محمد اکبری PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب حقوق اساسی ۱ حسن خسروی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین