سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب فیزیک حالت جامد رودن و ویلسن ترجمه محمدرضا سرکرده...

دانلود رایگان کتاب فیزیک حالت جامد رودن و ویلسن ترجمه محمدرضا سرکرده ای

دانلود رایگان کتاب فیزیک حالت جامد رودن و ویلسن ترجمه محمدرضا سرکرده ای برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب فیزیک حالت جامد یکی از سری کتاب های آموزشی مرتبط با فیزیک است که مطالب و بحث های گسترده ای را در این زمینه ارائه می کند. این کتاب نوشته رودن و ویلسون است که توسط محمدرضا سرکرده ای ترجمه شده است.

کتاب فیزیک حالت جامد اثر رودین و ویلسون، ترجمه محمدرضا سرکرده ای

در رابطه با فیزیک حالت جامد می توان گفت که این موضوع یکی از زیرشاخه های فیزیک است که شامل مطالب گسترده ای در این زمینه است که با در نظر گرفتن تمام جزئیات حاکم بر آرایش مواد به بررسی و تجزیه و تحلیل چگونگی تشکیل مواد می پردازد. ب علاوه بر این، وی در مورد خصوصیات فیزیکی هر شیء فیزیکی تحقیق کرده و اطلاعات زیادی در مورد آن داده است و مترجم این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا تمامی مطالب و مفاهیم را به طور دقیق و کامل ارائه دهد تا هیچ مشکل در ترجمه این کتاب و عدم سردرگمی دانش آموزان در هنگام مطالعه این کتاب.

 فیزیک حالت جامد اثر رودین و ویلسون، ترجمه محمدرضا سرکردی

در رابطه با حالات فیزیکی اجسام می توان گفت که در بخش جامد تمامی اجسام به 4 دسته طبقه بندی می شوند که عبارتند از: هادی ها، نیمه هادی ها، نارساناها، ابررساناها که یکی از ویژه ترین موضوعاتی است که در این مورد گنجانده شده است. کتابی در رابطه با کریستال الماس که به بررسی و تحلیل مواد موجود در زمینه الماس پرداخته است و در رابطه با الماس می توان گفت که در فیزیک حالت جامد، کریستال یا کریستال الماس یکی از دشوارترین هاست. به دلیل خواص ترکیبی آن و رابطه خاص بین اتم ها که به آن پیوند کووالانسی می گویند حل شود. کریستال های موجود در جهان مورد بررسی قرار می گیرند. همچنین از سلسله موضوعات و موضوعاتی که در این کتاب توسط نویسنده مورد توجه و تحلیل قرار گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد: بردارهای بنیادی، سلول اولیه، پراش پرتو ایکس کسری فشرده.رودان محمدرضا فیزیک حالت جامد

در نهایت با توجه به مطالب درج شده در این کتاب می توان گفت که تمامی مطالب و موضوعات به صورت طبقه بندی شده و پیوسته ارائه شده است که با توجه به هر فصل این کتاب می توان تشخیص داد که هر یک در زمینه و بخشی آنها به تحقیق و تحلیل موضوعات حوزه خود پرداخته اند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب فیزیک حالت جامد رودن و ویلسن ترجمه محمدرضا سرکرده ای PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده حقوق تجارت نیلوفر حسینی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین