سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب دروس طلایی یازدهم تجربی کاگو

دانلود رایگان کتاب دروس طلایی یازدهم تجربی کاگو

دانلود رایگان کتاب دروس طلایی یازدهم تجربی کاگو  برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این کتاب از سری کتاب های آموزشی است که مختص پایه یازدهم است. دروس رشته تجربی را به تفصیل بررسی می کند و بیان روان و قابل فهم آن توانسته است دانش آموزان رشته تجربی و دانش آموزان فراری از این دروس را به میزان قابل توجهی ارتقا دهد. و با خیال راحت می توانند با تکیه بر این کتاب بهترین نتیجه ممکن را برای خود در دروس خود بگیرند و همچنین پایه دانش خود را برای کنکور بیش از پیش تقویت کنند.

دروس طلایی یازدهم تجربی

کتاب دروس طلایی کلاس یازدهم تجربی توسط انتشارات کاگو برای دانش آموزان کلاس یازدهم تجربی طراحی و تهیه شده است و این کتاب توسط گروه مولفان انتشارات کاگو نوشته شده است و ویرایش سوم این کتاب شامل چهارده درس از معاصر ایران است. تاریخ، عربی، قرآن، زیست شناسی. ، شیمی، ریاضی، فیزیک، دین و زندگی، زمین شناسی، انگلیسی، نگارش، انگلیسی، فارسی، آزمایشگاه علوم تجربی و انسان و محیط زیست و قالب کتاب دروس طلایی یازدهم تجربی به گونه ای است که در گام اول کتاب های درسی داریم. . بعد از هر کتاب درسی ذکر شده در کتاب ارزشیابی مستمر ذکر شده است که مشمول سوالات چهارگزینه ای طراحی شده در رابطه با کتاب مربوطه می باشد و در پایان ارزشیابی مستمر بلافاصله پاسخنامه را طراحی کرده و در پایان هر کدام از این چهارده درس امتحان دی ماه و خرداد به همراه پاسخنامه آماده شده است.

pdf درس های طلایی یازدهم تجربی

از سلسله ویژگی های این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که پاسخنامه هر قسمت بلافاصله در انتهای همان سوالات تنظیم شده است و این باعث می شود دانش آموزان در حین مطالعه این کتاب دچار سردرگمی نشوند و خسته نشوند. از مطالب این کتاب از دیگر ویژگی های این کتاب می توان به جامع بودن این کتاب اشاره کرد که تمامی دروس پایه یازدهم تجربی به همراه سوالات و پاسخنامه آن در یک کتاب طراحی و تنظیم شده است و شما را از تهیه کتاب های دیگر بی نیاز می کند و می توانید فقط با تکیه بر این کتاب بهترین مطالب دروس پایه یازدهم حوض در رشته تجربی به شما آموزش داده می شود و دیگر نیازی به کتاب های دیگر با حجم زیاد ندارید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب دروس طلایی یازدهم تجربی کاگو PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب اعتیاد (سبب شناسی و درمان) ثریا اسلام دوست

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین