شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب منطق کاربردی علی اصغر خندان

دانلود رایگان کتاب منطق کاربردی علی اصغر خندان

دانلود رایگان کتاب منطق کاربردی علی اصغر خندان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب منطق کاربردی نوشته علی اصغر خندان با هدف آموزش منطق به افرادی که سابقه طولانی در این زمینه ندارند و مطالب پیش نیاز این موضوع را ندارند و یادگیری منطق ویژه و خاص است طراحی و تدوین شده است. مختص طلاب علوم دینی و طلاب عزیز، رشته فلسفه نیست، زیرا منطق ابزاری است که برای همه افرادی که در زندگی روزمره خود با بحث ها و بحث های علمی سروکار دارند مفید است و همچنین انتظار داریم که این کتاب مفید باشد. نه تنها طلاب علوم دینی و طلاب، بلکه علاقه مندان به این کتاب استفاده می کنند. دانش قرار می گیرد.

منطق کاربردی علی اصغر خندان + pdf

به طور کلی منطق به گونه ای است که وسیله ای برای هدایت اندیشه و سنجش آن و یافتن درستی و نادرستی اندیشه می شناسند. در این صورت همه افرادی که با اندیشه سروکار دارند به گونه ای نیازمند منطق هستند، بنابراین تدوین و نگارش کتابی که در عین حال که مبنای علمی برای همگان دارد، مفهوم و معنای استفاده از آن را می توان امکان پذیر کرد. و کار ضروری و دشواری است و به روز رسانی مثال ها و رساندن منطق به سطح گفتگوهای روزمره در زندگی نیز از ویژگی های متن مناسب و صحیح است. درسی است که تلاش نویسنده در کنار آمدن با این اصل مهم است و همچنین ثمربخشی و نتیجه منطق این است که ضمن فراگیری قواعد آن، مهارت به کارگیری و استفاده از آن قواعد نیز در وجود انسان افزایش می یابد. همچنین این کتاب با گرایش عملی سعی کرده است در هر مبحث و موضوعی از مثال‌های گسترده استفاده کند و در تمرین‌ها مثال‌های عینی زیادی را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهد تا مهارت و توانایی آن‌ها در به کارگیری منطق افزایش یابد، همچنین به دلیل اهمیت بخشی از منطق به شناخت خطاهای فکری و مغالطه می پردازد، حجم زیادی از این کتاب به معرفی انواع مغالطه ها و لغزش های فکری پرداخته است و یادگیری این قسمت می تواند خاطره ای شیرین از یادگیری منطق در ذهن و ضمیر باشد. طلاب و طلاب محترم علوم دینی ایشان را رها کنید.

دانلود کتاب منطق عملی علی اصغر خندان

رویکرد این کتاب همانند نگاه اول است با این تفاوت که در استفاده از ضرب المثل ها و تمرین هایی با نثری بسیار روان و ساده و مطابق با فرهنگ بومی کشور اسلامی ایران در این دوره می توان این کتاب را مد نظر قرار داد. گامی بسیار جدید و مدرن در این درس از منطق دانستن و علی اصغر خندان برای کاربردی تر شدن این کتاب بر مبحث مغالطات تاکید زیادی کرده است و اصولا منطق کاربردی به معنای شاخه ای از علوم منطقی است که بیشتر بر آن تاکید دارد. انواع مغالطات و شناخت آنها و این امری است که در این کتاب با روشی جدید به خوبی و درستی دنبال شده است و در نهایت می توان هدف و هدف نویسنده از نگارش این کتاب را روشی نوین دانست. همان نگاه اول در به کارگیری علم منطق به گونه ای که نویسنده این اثر همانطور که خود کتاب درسی کاملی را برای تدریس طراحی و تدوین کرده است که در ادامه این متن به آن پرداخته خواهد شد و به طور کلی این کتاب به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان رشته مربوطه در دانشگاه های کشورمان تهیه و تهیه شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب منطق کاربردی علی اصغر خندان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب حقوق جزای عمومی ۳ محمد علی اردبیلی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین