یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه اسفندیار فرج وند

دانلود رایگان کتاب فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه اسفندیار فرج وند

دانلود رایگان کتاب فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه اسفندیار فرج وند برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب روند تنظیم بودجه پیام نور توسط اسفندیار فرجوند طراحی و تدوین شده است و این کتاب به عنوان یک کتاب درسی مهم در رشته حسابداری در دانشگاه پیام نور به شمار می رود که اساتید مختلف دانشگاه های دیگر نیز با توجه به محتوا از آن استفاده می کنند. از این کتاب آن را به دانش آموزان معرفی می کنند و آموزش می دهند.

فرآیند تنظیم pdf کنترل بودجه

بودجه نبض هر دولتی محسوب می شود زیرا دولت فعالیت های مالی خود از جمله پرداخت هزینه ها، کسب درآمد برای اقدامات خود را در قالب بودجه اجرا می کند و از این رو بودجه نقش مهم و قابل توجهی در توسعه ملی ایفا می کند. اقتصاد و در کتاب فرآیند تنظیم و کنترل بودجه فرج وند با نثری روشن و ساده با این عنوان آشنا می شوید و این کتاب در یازده فصل تنظیم شده و مطابق با سرفصل های مصوب طراحی و تنظیم شده است. به دلیل استفاده اساتید دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه ها نیز از این کتاب برای آموزش این مبحث استفاده کرده اند.

کتاب فرآیند راه اندازی کنترل بودجه پیام نور pdf

 عنوان این دوره در ابتدای فصل مصوب وزارت فرهنگ و آموزش عالی با عنوان «فرایند تنظیم و کنترل بودجه» نامگذاری شده است، اما نویسنده این کتاب به دلیل اینکه عنوان کتاب شامل کلیه مراحل تنظيم، تصويب، اجرا و كنترل بودجه، به جاي تنظيم و كنترل انتخاب شده و آنچه به صورت كامل و جامع طراحي شده است، مربوط به جنبه هاي مختلف نظري و عملي بودجه ريزي دولتي با تاكيد بر نظام بودجه ريزي كشور ايران مي باشد. مصادیق کاربردی مانند بخشنامه بودجه، طبقه بندی بودجه در ایران و … در این کتاب بیان شده است و از این رو برای جلوگیری از فروپاشی مفاهیم با مثال تا حد امکان، مواردی از این دست خارج از چارچوب اصلی سعی شده است. کتاب و به فرم پیوست ذکر شود.

کتاب پی دی اف فرآیند راه اندازی کنترل بودجه فرجاوند

بخش‌هایی از بخش‌های مهم کتاب اسفندیار فرجوند در مورد فرآیند تنظیم و کنترل بودجه:

بودجه، اقتصاد و مدیریت:

سیاست‌های مالی بیانگر استفاده از قدرت درآمدها و هزینه‌ها برای تحریک یا محدود کردن اقتصاد با سیاست کسری بودجه یا مازاد هستند.

در رکود اقتصادی، تقاضای موثر در سطح پایینی است، فروش کاهش می یابد و کالاها در انبار نگهداری می شوند.

افزایش هزینه های عمومی باعث افزایش درآمدها، تقاضای موثر در جامعه، افزایش قیمت ها و ایجاد انگیزه برای تشویق سرمایه گذاری می شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه اسفندیار فرج وند PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تست حقوق تجارت دکتر مجید قربانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین