یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی

دانلود رایگان کتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی

دانلود رایگان کتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

در طراحی و تنظیم این کتاب نهایت سعی شده است تا تفسیر و توضیح کاملی از مواد قانون تجارت که در عین مختصر بودن جامع باشد و از سوی دیگر شرح مواد قانون تجارت ارائه شود. قانون تجارت مطابق همان فصول و فصول قانون تجارت ارائه شده است. و از طرفی مطالب مرتبط به صورت یکپارچه و منظم به صورت قابل فهم بررسی و بحث شده است.

خلاصه حقوق تجارت دکتر توکلی pdf

هدف اصلی از طراحی این کتاب این بود که دانشجویان حقوق را با کمک یک منبع قدرتمند و سازماندهی شده برای یادگیری سریع مطالب و موضوعات و بهترین عملکرد در آزمون های مربوطه و برای وکلا و مشاوران حقوقی و سایر متخصصان حقوقی ارائه دهند. ، راه را برای بازآموزی حقوق بازرگانی هموار می کند و این کتاب با عنوان آموزش جامع حقوق تجارت کتابی کامل است که برای بررسی مطالب مهم آزمون به ویژه آزمون های وکالت و قضاوت مناسب می باشد.

خرید کتاب مختصر حقوق تجارت دکتر توکلی

از سری ویژگی های کتاب آموزش جامع حقوق تجارت (مخفف حقوق تجارت) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– در این کتاب نهایت تلاش بر این بوده است که در عین اختصار جامع باشد و ترتیب مطالب طبق مواد قانونی تجارت و لایحه قانونی اصلاح بخشی از قانون تجارت و غیره تنظیم شده است. قوانین و مقررات؛

– در توضیح مطالب و مفاهیم این کتاب، قوانین جانبی مانند قانون بخش تعاون جمهوری اسلامی ایران، قانون بازار اوراق بهادار، قانون صدور چک، قانون اداره تسویه ورشکستگی و غیره. قوانین ماهواره ای نیز ذکر شده است که نویسنده این کتاب از یاد نبرده است. .

دانلود کتاب مختصر حقوق تجارت دکتر توکلی

در ادامه می خواهیم درباره ویژگی های دیگر این کتاب صحبت کنیم:

– در گام اول، در ابتدای کتاب، اختصارات قوانین و مقررات به طور کامل ذکر شده است;

– در این کتاب سعی شده است بر اساس متون حقوقی به تبیین، تبیین و استدلال پرداخته شود و در مواجهه با اختلاف نظر، نظرات منطبق با متن قانون که در آزمون های حقوقی درج شده است، ارائه گردد.

– با توجه به اینکه این کتاب بر اساس قانون طراحی و تنظیم شده است، در پایان هر جمله و بند، مستندات قانونی آن حکم و بند ارائه شده است.

– همینطور در فهرست این کتاب به همراه هر عنوان، آیین نامه ها و مقالات قانونی که آن فصل و مبحث به توضیح آنها اختصاص دارد، آمده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند: 

کتاب مختصر حقوق تجارت محمد مهدی توکلی pdf

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب نظریه اساسی مدارها و شبکه ها پرویز جبه دار

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین