سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری محمد تقی طغرایی

دانلود رایگان کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری محمد تقی طغرایی

دانلود رایگان کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری محمد تقی طغرایی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

با توجه به موضوع توسعه کارآفرینی و کسب و کارها، مدیریت موثر رشد کمی و کیفی آنها برای ورود به مرحله تثبیت و توسعه که با توجه به سختی مسیر و فضای کسب و کار در سال های اول توسعه امکان پذیر است. رشد شرکت های تازه تاسیس مواجه شدن با آنها با فروپاشی است و به همین دلیل یادگیری و کسب دانش مدیریت یک کسب و کار می تواند تاثیر بسزایی در توسعه و پیشرفت آن داشته باشد.

کتاب مدیریت کسب و کار pdf

کارآفرینی و فعالیت‌های کارآفرینی سال‌هاست که در ایران مورد توجه بوده و هم‌اکنون ایران در زمینه کسب‌وکارهای نوین (استارت‌آپ‌ها) مکان ممتازی محسوب می‌شود و در منطقه خاورمیانه نیز بی‌نظیر است. توجه به این نکته اساسی در توسعه کارآفرینی و کسب و کارها، مدیریت مؤثر رشد کمی و کیفی آنها برای ورود به مرحله تثبیت و توسعه است.

کتاب مدیریت کسب و کار و بهره وری pdf

همانطور که از این موضوع مطلع هستید فضای کسب و کار و این محیط سختی ها و سختی های خاص خود را دارد و در این زمینه با در نظر گرفتن رقابت و سایر مسائل در این زمینه بسیاری از استارتاپ ها با ورشکستگی مواجه می شوند. بنابراین اگر قصد ورود به چنین محیط پرتلاطمی را دارید ابتدا باید دانش و اطلاعات خود را در این زمینه تقویت کنید تا دچار مشکلات ذکر شده نشوید.

خرید کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری

کتاب مدیریت بازرگانی و بهره وری نوشته محمدتقی تقرایی، سید سعید میر واحدی، فرزانه خالوی و شیوا گورتانیان نژاد در 178 صفحه تنظیم شده است، این کتاب شامل 8 فصل است و مطالب را با بیانی شیوا و شیوا بیان می کند. و مباحث این کتاب مطرح شده است که شما را قبل از ورود به این بازار آشفته آماده می کند و این کتاب سعی دارد بهترین نتیجه را در این زمینه بگیرد و در رقابت در این زمینه پیروز شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مدیریت کسب و کار بهره وری محمد تقی طغرایی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مبانی مدیریت اسلامی محمدرضا سرمدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین