سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق تجارت ۴ ربیعا اسکینی

دانلود رایگان کتاب حقوق تجارت ۴ ربیعا اسکینی

  کتاب حقوق تجارت ۴ ربیعا اسکینی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

قانون تجارت مجموعه قوانینی است که ناظر بر روابط تجار و تجارت است و قانون تجارت مصوب 1311 به همراه لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347، قانون صدور چک مصوب 1355 با اصلاحات بعدی آن، قانون اداره ورشکستگی، قانون تجارت شرکت های تعاونی و قانون روابط با کارگزاران از جمله مهم ترین قوانین مربوط به بازار تعاونی و قانون تجارت است. زمینه

کتاب حقوق تجارت 4 رابعه اسکینی

حقوق تجارت یکی از دروس اصلی مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد و دکتری با گرایش حقوق خصوصی است که با توجه به اهمیت آن به عنوان یکی از دروس امتحانی آزمون های وکالت، قاضی، سردفتری، کارشناسی ارشد و دکتری سوالاتی در مورد آن مطرح شده است. از حقوقدانان برجسته و برجسته در زمینه حقوق تجارت در ایران می توان به دکتر رابعه اسکینی اشاره کرد که کلیه مطالب مرتبط با حقوق تجارت را در یک دوره پنج جلدی به صورت جامع و روان طراحی و تنظیم نموده است. از آنجایی که مجموعه تدوین شده به عنوان یک منبع آموزشی کامل در حوزه حقوق نیز به شمار می رود. و به عنوان منبع مطالب امتحانی حقوق تجارت در آزمون های حقوقی مورد استفاده طراحان سوال قرار گرفته است که سوالات زیادی از آن پرسیده می شود و همچنین نثر نویسنده در این مجموعه در عین مختصر و مختصر بودن از چنان جامعیتی برخوردار است که هر دانشجویی می تواند با کمی دقت تمامی مطالب و مباحث را بیاموزد.

کتاب قانون تجارت ورشکستگی

از درس حقوق تجارت پنج جلدی، یک جلد به موضوع «ورشکستگی و تصفیه امور ورشکستگی» اختصاص دارد. نگارنده در این مجلد به عنوان مقدمه و با نگاهی تطبیقی ​​به موضوع ورشکستگی در تعداد زیادی از نظام های حقوقی جهان پرداخته است و پس از تحقق، به بررسی همه جانبه علائم و آثار ورشکستگی در نظام حقوقی کنونی و همچنین مطالب مرتبط با این حوزه از جمله تصفیه امور ورشکستگی، توافقنامه دوستانه و بیع و در نهایت تفکیک شرط ورشکستگی با صاحب تجارت پرداخته است.

کتاب قانون تجارت ورشکستگی رابعه اسکینی

برخی از ویژگی های این کتاب به شرح زیر است:

– توضیح و شرح کامل مطالب مربوط به «ورشکستگی و تصفیه امور ورشکستگی»؛

– منابع آموزشی کامل برای دوره های حقوق تجارت، مناسب برای استفاده دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق و همچنین داوطلبان آزمون های حقوقی برای تسلط کامل بر مواد امتحانی حقوق تجارت.

– بیان مطالب با تکیه بر مواد قانونی و ذکر جزئیات از نظر علمی و عملی.

– ذکر موضوعات به صورت کاملاً ابتدایی و اساسی با نثری روان و ساده.

– ذكر آراء و ديدگاه ساير فقها با ذكر منبع با توجه به مطالب;

اشاره به قوانین و رویه قضایی نظام های حقوقی حقوق تجارت مانند حقوق فرانسه.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق تجارت ۴ ربیعا اسکینی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تربیت بدنی عمومی مهدی نمازی زاده

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین