پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب بیولوژی کمپبل ۲۰۲۰ خانه زیست شناسی

دانلود رایگان کتاب بیولوژی کمپبل ۲۰۲۰ خانه زیست شناسی

دانلود رایگان کتاب بیولوژی کمپبل ۲۰۲۰ خانه زیست شناسی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب زیست شناسی کمبل یکی از کتاب های حوزه آموزش است و این کتاب نامبرده محبوب و شهرت جهانی دارد که توسط پروفسور نیل آلیسون کمبل طراحی و تنظیم شده است که در دسترس عموم قرار گرفته است.

کتاب المپیاد زیستی کمپبل pdf

کتاب مرجع زیست شناسی کمبل توسط پروفسور نیل آلیسون کمبل، دانشمند و زیست شناس برجسته و معتبر آمریکایی، اولین بار در سال 1987 منتشر شد و اکنون ویرایش دوازدهم آن (2020) منتشر شده است. جهان بسیار پیچیده است به طوری که هر سال بیش از نیم میلیون دانش آموز دبیرستانی از این کتاب استفاده می کنند و بهترین نتایج ممکن را می گیرند.

کتاب زیست شناسی کمبل pdf ترجمه فارسی

همچنین در رابطه با ترجمه این کتاب بزرگ توسط گروه ترجمه خانه زیست شناسی در هفت جلد انجام شده است و این مجموعه کتاب توسط انتشارات خانه زیست طراحی و گردآوری شده است که بیان و نکات کلیدی این رشته را با بیانی روان ارائه کرد. و همچنین کتاب «زیست شناسی کمبل» از سری کتاب های محدودی است که در سراسر جهان ترجمه شده است و هم اکنون در ایران توسط «خانه زیست شناسی» به چاپ هشتم ترجمه و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

خرید کتاب زیست شناسی کمپل هاوس

ارزش و جایگاه این کتاب به قدری بالاست که می توان گفت اتفاقی بی نظیر و ممتاز در زیست شناسی کشور است. ارزش و تاثیر این حرکت خانه زیست شناسی بسیار فراتر از چارچوب المپیاد کنکور و دبیرستان است، اما کتاب مرجع زیست شناسی کمبل جلد اول مهم است. Terin توسط Neil A.Campbell نوشته شده است. این کتاب بی نظیر به بررسی جهان زنده در هشت موضوع مختلف و متنوع می پردازد که می توان به موضوعات مطرح شده در کتاب اشاره کرد: شیمی، حیات، سلول ها، ژنتیک، مکانیسم تکامل، تاریخچه تکامل و تنوع زیستی، ساختار و عمل گیاهان، ساختار و عمل حیوانات، بوم شناسی و … که به صورت کاملا مفهومی بیان شده است و با ترجمه قدرتمند این کتاب می توانید کل مفهوم این کتاب را به صورت عالی درک کنید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب بیولوژی کمپبل ۲۰۲۰ خانه زیست شناسی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب جهان در پوست گردو استیون هاوکینگ مترجم محمدرضا محجوب

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین