پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده تست حقوق مدنی جرعه...

دانلود رایگان کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده تست حقوق مدنی جرعه نوش جلد ۱ و ۲

دانلود رایگان کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده تست حقوق مدنی جرعه نوش جلد ۱ و ۲  برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

با توجه به نحوه برگزاری آزمون های حقوقی که به صورت سوال چهارگزینه ای می باشد و استفاده از کتاب های تست بدون شک نقش تعیین کننده و بسزایی در کسب نتایج عالی و قابل قبول دانش آموزان دارد چرا که تست زنی فقط یادگیری نیست. مباحث بهتر و موثرتر کمک می کند اما داوطلب می تواند از آن برای ارزیابی آموخته ها و کسب مهارت های لازم در این زمینه استفاده کند و نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کند و در نتیجه آمادگی لازم برای شرکت در آزمون اصلی را داشته باشد. می شود

آزمون مدنی شرب، جلد دوم

کتاب سوالات طبقه بندی شده حقوق شهروندی در دو جلد شامل بیش از دو هزار سوال طراحی شده است که به صورت موضوعی و بر اساس مطالب حقوق شهروندی 1 تا 8 به تفکیک تقسیم بندی شده است و سوالات دارای درجه و کیفیت استاندارد می باشد که می باشد. حاصل تجربه چندین ساله نویسنده در طراحی و تنظیم سوالات حقوق شهروندی آزمون های آزمایشی موسسه دادآفرین و پاسخ به این سوالات کاملاً تشریحی، کامل و بی نقص می باشد به طوری که علاوه بر تحلیل مطالب مربوطه سوال، موضوع سوال نیز بیان شده است.

pdf مجموعه سوالات طبقه بندی شده آزمون حقوق شهروندی جرا نوش جلد 1

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد: تمامی سوالات چهارگزینه ای این کتاب به صورت تالیفی طراحی شده است که حاصل تجربه چندین ساله نویسنده این کتاب است و سوالات طراحی شده نوآورانه و بدیع و در بالاترین سطح. کیفیت مناسبی برای این درس دارد و سوالات بر اساس سرفصل ها تقسیم بندی شده و بر اساس مطالب مربوط به حقوق شهروندی 1 تا 8 به پاسخگویی دقیق به این سوالات کمک می کند و تمامی سوالات دارای پاسخنامه کاملا تشریحی در پایان می باشد. از کتابی که ارائه شده است توضیحات مناسب در پاسخنامه به یادگیری بیشتر کمک کرده است و در نهایت مراجعه به کتاب های مرجع برای کسب اطلاعات بیشتر و ویژگی های دیگر که با مطالعه این کتاب می توانید تک تک آنها را درک کنید و در به طور کلی این کتاب باعث آمادگی بیشتر شما برای آزمون های مربوطه می شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده تست حقوق مدنی جرعه نوش جلد ۱ و ۲ PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب ریاضیات پایه لیدا فرخو پیام نور

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین