پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات

دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات

دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

قانون مدنی یکی از مهمترین قوانین و نهادهای مورد تایید کشور اسلامی ایران است که برای استفاده از آن در مواقع مختلف بالطبع به فرهنگ لغت تخصصی و مطالعه و مطالعه تفاسیر علمای حقوق و لزوم شناخت نیاز خواهیم داشت. نظر قانونگذار و همچنین حقوق مدنی یکی از دروس مهم و مؤثر و اساسی است هم برای دوره کارشناسی حقوق (در قالب 8 درس حقوق مدنی 1-8 در مجموع 19 واحد) و هم برای دوره فوق لیسانس

دانلود رایگان کتاب pdf df شرح جامع قانون مدنی بیات

همچنین مطالب این کتاب برای آزمون های حقوقی و کاربردی برای مشاغل حقوقی مناسب و ضروری است و در تعداد زیادی از دروس کارشناسی ارشد به عنوان ماده تستی استفاده می شود و مباحث این کتاب نیز در ورودی از اهمیت بالایی برخوردار است. آزمون وکلا و قضات که نمی توان از آن چشم پوشی کرد، لذا مطالعه این درس برای تمامی آزمون ها و دروس دانشگاهی توصیه می شود، به عنوان مثال درس مدنی با ضریب 3 در کنکور برای داوطلبان دوره کارآموزی حقوق از اهمیت و فاکتور بالایی برخوردار است. و نقش تعیین کننده ای دارد و در رتبه بندی افراد بسیار مهم است.

دانلود کتاب شرح جامع حقوق مدنی دکتر فرهاد بیات

شرح جامع قانون مدنی توسط دکتر فرهاد بیات، ماده به ماده قانون مدنی را به صورت ساده، دلنشین و شیرین تشریح می کند و رابطه مواد قانونی را با سایر قوانین مدنی خاص و آرای وحدت مربوط به آن تبیین و تعیین می کند. مواد قانون مدنی، شرح و حاشیه‌نویسی برای هر مقاله با دقت بالا توسط نویسندگان، با مطالعه و مطالعه حاشیه هر مقاله، علاوه بر درک مفاهیم و اصلاحات عملی نوشته شده در متن کتاب، در متن مقالات با قوانین آیین دادرسی مرتبط و آشنایی با نظرات حقوقدانان در آن زمینه و لذت بردن از درک این کتاب.

دانلود رایگان شرح قانون مدنی بیات

از سری ویژگی های این کتاب می توان به ویژگی هایی چون خلاصه و مختصر بودن مطالب و در عین حال جامع و کامل، کاملا بروز و مطابق با آخرین تغییرات قانونی صورت گرفته و ساده و نثر روان همراه با مثال های کاربردی برای موضوعات دشوار. و تبیین و تبیین واژگان به کار رفته در مواد و تفکیک آنها از سایر واژه های مشابه و توجه به قوانین مرتبط و انتخاب و جمع بندی آراء قضایی و حقوقی و توجه ویژه به حاکمیت قانون و نقد مستدل و منصفانه آراء حقوقی موجود و نظرات و قضاوت و پرهیز از مباحث صرفا نظری و بعضاً خسته کننده که ارزش خواندن ندارد و خواننده را در شبهات فکری رها نکردن و اظهار نظر قوی و توجه ویژه به آخرین تغییرات قانونی و پوشش کامل و جامع آزمون های حقوقی و ذکر اقوال مختلف از وی با مراجعه به منابع دیگر برای درک اولیه مطالب و در نهایت رعایت اختصار در مستندات، آن را از ویژگی های بارز این کتاب دانست.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب حقوق مدنی ۳ حسین صفایی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین