چهارشنبه 2 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب آیین دادرسی مدنی دوره ی پیشرفته عبدالله شمس جلد...

دانلود رایگان کتاب آیین دادرسی مدنی دوره ی پیشرفته عبدالله شمس جلد سوم

دانلود رایگان کتاب آیین دادرسی مدنی دوره ی پیشرفته عبدالله شمس جلد سوم برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

یکی از زیرشاخه های اصلی علم حقوق، این آیین نامه آیین دادرسی مدنی است که در ادامه به آن می پردازیم: «آیین دادرسی مدنی مجموعه قواعدی است که اصحاب دعوا اعم از خواهان و مدعی علیه، قضات دادگاه و ذیربط. اشخاص در امور قضایی در جریان رسیدگی از بدو رسیدگی تا ختم رسیدگی و صدور رأی باید توجه داشته باشند که در این موضوع افراد مرتبط با دستگاه قضایی، مدیران دفاتر، اطلاعات و افسران اعدام، وکلا، کارشناسان و مترجمان رسمی.

کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر شمس جلد 3 pdf

از دیگر نام های ذکر شده، رویه حقوق صوری نیز در نقطه مقابل حقوق ماهوی قرار می گیرد و در اینجا مقصود از این اصطلاحات این است که قوانین ماهوی وجود حق را مشخص و معین می کند، اما بر خلاف رویه. از شکل و روش اثبات و اجرای این حق پرداخت شده است و آیین دادرسی رایج ترین بخش علم حقوق است که در مشاغل حقوقی کاربرد فراوانی دارد و افراد شاغل در مشاغل حقوقی وکالت، قاضی، کارشناس قضایی و … هرگز نیازی ندارند. مطالعه می کنند و به آن اشاره نمی کنند که در تعریفی دیگر به آن قواعد رسمی گفته می شود.

دانلود جزوه آیین دادرسی مدنی 3 دکتر شمس

این شاخه فقهی به عنوان منبع آموزشی در قالب سرفصل های درسی آیین دادرسی مدنی 1، 2 و 3 در مقطع کارشناسی حقوق تدریس می شود و این درس در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی نیز به صورت درس 2 واحدی تدریس می شود. . و در ارتباط با نویسنده این کتاب که از اساتید برجسته درس مذکور می باشد به بررسی و تحلیل آیین دادرسی مدنی در قالب دو مجموعه کتاب 3 جلدی به نام های دوره پایه و دوره پیشرفته پرداخته است.

کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر شمس pdf

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– توضیح و تفسیر کلیه مواد مربوط به آیین دادرسی مدنی.

– ارجاع به کتب سایر اساتید و صاحب نظران مخالف در پاورقی کتاب;

– استناد و استناد به مواد قانون آیین دادرسی مدنی و سایر قوانین و مقررات مرتبط با مفاهیم کتاب.

– استفاده از تجربیات گرانبها و ارزشمند بی‌شماری در نگارش مطالب و ذکر مثال‌ها و نمونه‌هایی از موارد و نظراتی که موجب غنی‌تر شدن مطالب می‌شود.

– آگاهی کامل نویسنده از حقوق فرانسه و به کارگیری قوانین ایران و فرانسه متناسب با نیاز مطالب.

– بهره گیری از نظرات اجماع و نظرات مشورتی در جاهای مختلف کتاب به منظور درک بهتر موضوعات.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند: 

کتاب آیین دادرسی مدنی دوره ی پیشرفته عبدالله شمس جلد سوم PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مهندسی نرم افزار اسلام ناظمی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین