شنبه 1 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم علی نصیری

دانلود رایگان کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم علی نصیری

دانلود رایگان کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم علی نصیری  برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

تفسیر موضوعی قرآن کریم از سری کتاب های آموزشی است که در اکثر دانشگاه ها تدریس می شود و یکی از مبانی ثابت تعلیم و تربیت به شمار می رود و دانش آموزان عزیر باید این درس را به طور کامل یاد بگیرند و در امتحانات خود بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند. انجام دادن

خرید کتاب تفسیر موضوعی قرآن علی نصیری

در ایران به برکت انقلاب اسلامی و ایثار شهدا و ایثار رزمندگان، قرآن و معارف قرآن جان تازه ای یافته و ارتباط با قرآن کریم در قالب های مختلف تجلی یافته است. حوزه های آموزشی، پژوهشی و… و بر این اساس شورای عالی انقلاب فرهنگی و کمیته برنامه ریزی دوره های آموزشی معارف اسلامی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تغییرات فراوانی که در سرفصل های معارف اسلامی ایجاد کرد. دروس «تفسیر موضوعی قرآن کریم»، ارزش 2 واحد مطالعاتی را برای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور تایید کرد. انجام داد

تفسیر موضوعی قرآن علی نصیری pdf

قرآن کریم در طول تاریخ همواره به عنوان منبع هدایت بشر مطرح بوده است، مانند یک قانون اساسی برای هدایت فردی و اجتماعی انسان و دلیل رشد و تکامل انسان و رسیدن به اوج نصرت همراه با سربلندی و عزت بر پیامبر نازل شده است و امیرالمؤمنین نیز در این بره می فرماید: صحابه قرآن همواره با دو توفیق همراه است: «افراط در هدایت» و «نقص در هدایت». به بیراهه رفتن».

پی دی اف کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم

گذر زمان هرگز نتوانسته از طراوت این کتاب جاودانه بکاهد هرچند که قرآن به زمان و مکان خاصی اختصاص ندارد، اما می توان گفت مردم بیش از هر زمان دیگری به این کتاب که سرمایه اصلی است نیاز دارند. انسان در زندگی، زیرا انسان در این زمانه از خود فاصله گرفته و عواطف و فضائل انسانی و اخلاقی در قفل است و در این نگرانی و اضطراب نیازمند بهترین راهنما است و انسان امروزی به دنبال آب حیات و حقیقت ناب است و او آن را فقط در کتاب هدایت الهی و دین در سرتاسر من پیدا می کند و در نهایت این کتاب بر اساس طرح تحول کوتاه مدت دوره معارف اسلامی برای تدریس در دانشگاه های کشور طراحی و تنظیم شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب تفسیر موضوعی قرآن کریم علی نصیری PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تاریخ روانشناسی نوین علی اکبر سیف

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین