شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب آموزش مشاوره املاک به شیوه شزوما محمدرضا شایگان

دانلود رایگان کتاب آموزش مشاوره املاک به شیوه شزوما محمدرضا شایگان

دانلود رایگان کتاب آموزش مشاوره املاک به شیوه شزوما محمدرضا شایگان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب آموزش مشاور املاک سبک شازوما که توسط محمدرضا شایگان طراحی و تهیه شده است به شما کمک کرده است تا به بالاترین درآمد در املاک در مناطق خود دست یابید و این کتاب اصول و ترفندهایی را از ابتدای کار املاک تا پایان قرارداد توضیح می دهد که یکی از پرفروش ترین کتاب ها در زمینه املاک است.

دانلود رایگان کتاب آموزش مشاور املاک به سبک Shazoma

در این کتاب سعی بر آن است تا بر اساس تجربیات واقعی صد و هشت نفر از بهترین مدیران و مشاوران املاک در تهران، شمیران و برخی دیگر، بهترین و سریع ترین تکنیک های موثر و کاربردی اجرا شده در معاملات ملکی تبیین و ارائه شود. شهرهای بزرگ ایران محتوای این کتاب به صورت خودآموز طراحی شده است که برای مشاوران املاک با هر سطح دانشی مناسب است و برای کارآفرینانی که به دنبال شغل دوم با درآمد بیشتر از شغل اصلی خود هستند مناسب است. همچنین به مدیران املاک کمک می کند تا مشاوران خود را قوی تر کنند. و هوشمندتر رهبری کنید

آموزش مشاور املاک پی دی اف به سبک شازوما

این کتاب به شما می آموزد که اگر ملکی دارید و چندین مشاور زیر نظر شما کار می کنند، به خوبی می توانید این مشاوران را به یک تیم واحد و قدرتمند تبدیل کنید که اگر اتفاقی برای شما افتاد و در ملک حضور ندارید، می توانید تصور کنید. برای مشاوران باید آسان باشد و اگر قبلاً برای سیستم سازی و تیم سازی کاری انجام نداده اید، قراردادها مطابق میل شما پیش نمی رود و اکثر آنها دچار مشکل می شوند. دارایی بزرگی دارید.

خرید کتاب مشاور املاک

در محتوای این کتاب موضوعات مختلفی مورد بررسی و بحث قرار گرفته است که از سری موضوعات و موضوعات پررنگ و مهم این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چگونه یک رابطه جادویی ایجاد کنیم؟
  • روش Shazoma در افزایش عملکرد مشاوره املاک!
  • چگونه عملکرد مغز را برای مذاکره در قراردادها افزایش دهیم؟
  • نقش کلیدهای طلایی در باز شدن قفل معاملات ملکی!
  • چگونه انرژی و خلق و خوی بهتری داشته باشیم و کمتر خسته شویم؟
  • رازهای تبدیل شدن به یک مشاور حرفه ای با کار کمتر و سرگرمی بیشتر

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آموزش مشاوره املاک به شیوه شزوما محمدرضا شایگان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مهارتهای آموزشی و پرورشی جلد دوم حسن شعبانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین