یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب تحلیل مدارهای الکتریکی ویلیام هیت

دانلود رایگان کتاب تحلیل مدارهای الکتریکی ویلیام هیت

دانلود رایگان کتاب تحلیل مدارهای الکتریکی ویلیام هیت برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب تجزیه و تحلیل مدارهای الکتریکی یکی از سری کتاب های آموزشی مرتبط با مهندسی فنی و مهندسی برق می باشد که حاوی اطلاعات گسترده ای در زمینه مدارات می باشد که توسط ویلیام هبث طراحی و تنظیم شده است و هم اکنون ترجمه این کتاب را در اختیار دارید. در دسترس شما. .

کتاب تحلیل مدار الکتریکی ویلیام هیت

مطالب درج شده در این کتاب از یک سری مطالبی است که یادگیری آن برای هر دانشجوی برق الزامی و ضروری است زیرا تحلیل مدار و یافتن مجهولات اعم از جریان و ولتاژ و … پیش نیاز هر درسی در این رشته تحصیلی است. این کتاب با ارائه مطالب و سرفصل های اصلی این دوره به یادگیری آسان شما کمک کرده است که با طبقه بندی مباحث و ارائه نکات کلیدی و طلایی این دوره شما را به یک متخصص در این زمینه تبدیل می کند.

خرید کتاب مدار الکتریکی هیت

همانطور که مستحضر هستید این کتاب به عنوان یک کتاب معتبر و برجسته در زمینه مدارهای الکترونیکی در دنیا شناخته شده است و تمامی مطالب مندرج در این کتاب بهترین مرجع و منبع در زمینه مدارات می باشد که تاکنون سال ها در دانشگاه های کشور تدریس کرده است. تدریس و تدریس شده است و یکی از ویژگی های خاص این کتاب این است که نگارش این کتاب دارای نثری گویا و روان است و تمامی مباحث این حوزه را پوشش داده است و با ارائه مثال های مختلف در این زمینه سعی شده در تکمیل مراحل آموزشی تمامی این سوالات دارای پاسخنامه بوده و از مثال های گسترده در دروس استفاده شده و تمرینات موثری در پایان هر فصل ارائه شده است تا نقاط قوت و ضعف شما مورد ارزیابی قرار گیرد.

کتاب تحلیل مهندسی مدار ویلیام هیت pdf

از یک سری مباحثی که یادگیری آنها تقریبا آسان است، مانند تحلیل حلقه و گره KVL و KCL، این مباحث عموما زیاد سخت نیستند، اما این مباحث اصول و اساس تحلیل مدار هستند و با تمرین و تکرار زیاد. ، می توانید به این موضوعات مسلط شوید. این کتاب مطالب و مباحث این رشته را به صورت منسجم و جامع و متناسب با هر مقطع تحصیلی برای دانشجویان ارائه می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب تحلیل مدارهای الکتریکی ویلیام هیت PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مبانی شناخت انسان با تکیه بر روان شناسی زیستی مایکل آیزنک

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین