سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب دولت الکترونیک محمد علی سرلک

دانلود رایگان کتاب دولت الکترونیک محمد علی سرلک

دانلود رایگان کتاب دولت الکترونیک محمد علی سرلک برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب دولت الکترونیک یکی از سری کتاب های آموزشی طراحی و تدوین شده توسط پیام نور است که با جمع آوری اطلاعات لازم و ضروری در این زمینه در دانشگاه های کشور مورد توجه قرار گرفته است که توسط محمدعلی سرلک طراحی و ویرایش شده است.

دانلود دولت الکترونیک محمدعلی سرلک

در رابطه با آشنایی با واژه دولت الکترونیک می توان گفت که معمولاً به آن دسته از فرآیندها و ساختارهای سیاسی اداری اطلاق می شود که در آن از فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده می شود و همچنین دولت الکترونیک دارای قابلیت ها و اختیارات گسترده ای است. برای یافتن آرمان های حکمرانی خوب و با توجه به اینکه این کتاب از سری کتاب های پیام نور است، به صورت نیمه حضوری طراحی شده است تا دانشجویان بتوانند به تنهایی تمامی مباحث و مطالب این کتاب را مطالعه کنند. زیبا و به طور کامل گنجانده شده است.

دفتر کل الکترونیکی دولتی

اگر دولت های موجود دنیا در جهت استفاده از ابزار مهم و ارزشمند دولت الکترونیک گام بردارند، به راحتی می توانند مسیر تحقق حکمرانی خوب را ادامه دهند و در این زمینه پیشرو باشند که با استفاده از ارتباطات و اطلاعات جدید و جدید می توانند این کار را انجام دهند. فناوری به بهبود سطح کیفیت فرآیندهای ارائه خدمات در بخش عمومی و کاهش فاصله بین مردم و دولت، مشارکت مؤثرتر شهروندان و اعضای جامعه مدنی در فرآیند تصمیم‌گیری عمومی، گسترش روابط اجتماعی کمک کرده است. عدالت از طریق فرصت های برابر برای دسترسی مردم به اطلاعات و غیره. که این کتاب مطالب لازم و مهم را در رابطه با این موضوع بیان کرده است.PDF دولت الکترونیکی محمدعلی سرلک

تمامی مطالب و مفاهیم این کتاب به صورت روان و با نشاط توضیح داده شده است تا دانشجویان بتوانند به راحتی تمامی مطالب موجود را یاد بگیرند و این کتاب شامل 10 فصل می باشد که در ابتدای این کتاب مربوط به مقدمه ای بر دولت الکترونیک می باشد. به این موضوع پرداخته و در پایان این کتاب به اعتماد به دولت الکترونیک مربوط می شود که به تحقیق و بررسی پرداخته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب دولت الکترونیک محمد علی سرلک PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

 کتاب آیین دادرسی کیفری جلد دوم اسماعیل ساولانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین