پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیدانلود رایگان کتاب آمار و احتمالات مهندسی نادر نعمت الهی

دانلود رایگان کتاب آمار و احتمالات مهندسی نادر نعمت الهی

دانلود رایگان کتاب آمار و احتمالات مهندسی نادر نعمت الهی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

کتاب آمار و احتمالات مهندسی در ارتباط با رشته حسابداری طراحی شده است که حاوی نکات و مفاهیم اصلی آمار و احتمال است و این کتاب نیز توسط نادر نعمت الهی طراحی و تنظیم شده است که مطالب را با روان و ساده ارائه می کند. اصطلاح. پرداخت شده.

دانلود رایگان کتاب آمار و احتمال دکتر نادر نعمت الهی

کتاب “آمار و احتمالات مهندسی” شامل مباحث و مباحث فراوانی است که از سری مباحثی که در این کتاب به طور جامع مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است، می توان به موضوعات زیر اشاره کرد: ریاضیات، برخی توزیع های احتمال، آمار توصیفی، متغیرهای تصادفی و غیره. موضوعاتی که به طور گسترده در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. همچنین این کتاب با توجه به نیاز دانشجویان مهندسی طراحی شده است که پاسخگویی به سوالات این دانشجویان در ارتباط با درس آمار و احتمال می باشد. کتابی جامع و کامل در این زمینه شده است.

دانلود کتاب آمار و احتمال تحصیلی

در محتوای این کتاب تمامی مطالب و مفاهیم درج شده مطابق با سرفصل برنامه ستاد انقلاب فرهنگی درس آمار و احتمالات مهندسی طراحی و تنظیم شده است که حاصل سالها تلاش نویسنده است. در زمینه آمار و احتمالات روان مطالب را ارائه کرده است و تنها پیش نیاز این کتاب آشنایی با حساب دیفرانسیل و انتگرال است. با دانستن مباحث دیفرانسیل و انتگرال می توانند از مطالب این کتاب نهایت استفاده را ببرند و در آزمون های مهندسی خود بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

جزوه آمار و احتمالات نادر نعمت اللهی

از سلسله مباحث و مباحثی که در این کتاب مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است، یکی از آنها عبارت است از: برخی توزیع های احتمال، رگرسیون خطی، همبستگی، متغیرهای تصادفی، احتمال و موارد دیگری که سعی شده بیان و ارائه شود. تمامی نکات مربوطه باید با هر فصل بیان شود و تمامی مطالب به گونه ای ارائه شود که دانش آموزان عزیز بتوانند تمامی مطالب را یاد بگیرند. همچنین این کتاب دارای 9 فصل است که هر فصل مربوط به موضوع خاصی است که در پایان این کتاب بیان شده است. فصل نهم مربوط به رگرسیون خطی و همبستگی است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آمار و احتمالات مهندسی نادر نعمت الهی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب شرح جامع قانون مدنی فرهاد بیات

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین