شنبه 2 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب ارزشیابی شخصیت مرتضی ترخان

دانلود رایگان کتاب ارزشیابی شخصیت مرتضی ترخان

دانلود رایگان کتاب ارزشیابی شخصیت مرتضی ترخان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب ارزشیابی شخصیت که توسط استاد مرتضی طرخان طراحی و تنظیم شده است یکی از سری کتاب های آموزشی برای دانشجویان پیام نور می باشد که با توجه به پایه آموزشی پیام نور که یک آموزش نیمه حضوری می باشد کلیه مطالب مندرج در این کتاب به گونه ای طراحی شده است که دانش آموز بتواند تمامی مطالب این کتاب را به طور کامل و بدون نیاز به استاد در این دوره یاد بگیرد.

دانلود رایگان کتاب ارزیابی شخصیت مرتضی ترخان

کتاب ارزیابی شخصیت تالیف دکتر مرتضی طرخان یکی از کتاب های درسی دانشجویان روانشناسی دانشگاه پیام نور می باشد که با معرفی رایج ترین تست های شخصیت شناسی سه واحد از دوره کارشناسی تهیه و طراحی شده است. کتاب در بیان مطالب خود از یکپارچگی کامل برخوردار است که در اختیار دانشجویان عزیز قرار گرفته است.

دانلود PDF ارزیابی شخصیت

در مورد این کتاب می توان گفت مرتضی ترخان تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا دانش آموزان با قرار دادن تست در این کتاب به راحتی نحوه اجرا و تفسیر تست ها را بیاموزند و از این مسیر بتوانند نیازهای تخصصی خود را برطرف کنند. همچنین تلاش نویسنده بر این بوده است که برخی از آزمون های ذکر شده در این کتاب مانند بندر گشتالت، وودورت، برن رویتر، CAT، MMPI، عوامل شانزده گانه کتل و پنج عامل مک گاری و کاستا را به صورت طبقه بندی شده مورد بحث قرار دهد. برخی از این آزمون ها که اجرای آنها به مهارت، دانش و تجربه بیشتری نیاز دارد مانند TAT و Rorschach تا حدی توضیح داده شده است که دانش آموز با آنها آشنایی داشته باشد.

ارزیابی شخصیت مرتضی ترخان pdf

این کتاب از سری کتاب های روانشناسی است که با داشتن تمامی مطالب در این زمینه به یکی از کتاب های برجسته آموزشی تبدیل شده است و اساتید زیادی از این کتاب برای تدریس استفاده می کنند. امیدوارم دانش آموزان عزیز بتوانند در آزمون های کتاب به عنوان ابزار تکمیلی موفق شوند تا در انجام وظایف حرفه ای خود بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب ارزشیابی شخصیت مرتضی ترخان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب زبان تخصصی رشته کامپیوتر مهدی یوسف خانی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین