پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیدانلود رایگان کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی آریان حیدری جلد...

دانلود رایگان کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی آریان حیدری جلد اول

دانلود رایگان کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی آریان حیدری جلد اول برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب ریاضی تگزاس تجربی آرین حیدری تست های منتخب دبیران ویژه کنکور 1400 توسط انتشارات راه اندیشه منتشر شده است و کتاب ریاضی تجربی تگزاس راه اندیشه توسط آقایان آرین حیدری و حسین کاویانی طراحی و تدوین شده است و آقایان. آرین حیدری یکی از اساتید نامدار و برجسته در رشته ریاضیات به شمار می رود و برنامه های آموزشی زیادی از وی منتشر شده است.

کتاب تگزاس آرین حیدری pdf

در رابطه با این کتاب می توان به ویژگی های خاص این کتاب اشاره کرد که ویژگی اصلی کتاب ریاضیات تجربی تگزاس این است که دارای پاسخ های بسیار عالی در این زمینه است که در آن هم پاسخ کامل و هم جامع به سوالات داده شده است. و همچنین راهنمایی ها و راه حل های سریع. پیش بینی شده است که تست زنی از داوطلبان در کنکور را سرعت بخشیده است که این ویژگی خاصی است که در این کتاب کاملا رعایت شده است.

ریاضیات تگزاس جلد اول

این کتاب شامل دو جلد می باشد که از مجموعه نکات و کتاب های تست ریاضی تجربی بر اساس ساختار کلاس های آنلاین استاد آرین حیدری طراحی شده است که یکی از برجسته ترین کتاب ها در زمینه تست های درس ریاضی تجربی به شمار می رود. و همچنین در این کتاب تست های مختلفی وجود دارد که مربوط به تست های موضوعی و احتمالی است که توانایی شما را در پاسخگویی به سوالات ریاضی کنکور افزایش می دهد و بدون شک اگر با نحوه طراحی سوالات ریاضی آشنایی دارید. در کنکور شوید باعث می شود استرس کمتری داشته باشید و زمان خود را بهتر مدیریت کنید. ما در این کتاب سعی کرده ایم تمامی جنبه های تست زنی را برای شما آسان کنیم و این کتاب تقریباً انواع مختلف تست ها را با مجموعه ای بی نظیر از تست های موضوعی مختلف پوشش می دهد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند: 

کتاب تست های گزیده اساتید ریاضی تجربی آریان حیدری جلد اول PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم احسان طایفه جلد سوم

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین