سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مدیریت مالی رضا تهرانی

دانلود رایگان کتاب مدیریت مالی رضا تهرانی

دانلود رایگان کتاب مدیریت مالی رضا تهرانی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب مدیریت مالی دکتر رضا تهرانی از جمله کتاب هایی است که در دانشگاه های کشور در رشته مدیریت در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تدریس می شود.

دانلود کتاب مدیریت مالی رضا تهرانی انتشارات نگاه دانش

دکتر رضا تهرانی از اعضای هیات علمی مدیریت دانشگاه تهران است که حاصل سالها تحقیق و تجربه خود را در کتاب مدیریت مالی گردآوری کرده است. یکی از اساسی ترین مسائل در مدیریت مالی موضوع فراهم آوردن شرایط مناسب برای انتخاب درست است. طرح های سرمایه گذاری

کتاب مدیریت مالی دکتر تهرانی pdf

از آنجایی که شرکت های مختلف در کشور در حال افزایش است، آشنایی با مدیریت مالی در رشته ها و رشته های مختلف ضروری است و همچنین داوطلبان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد نیز می توانند از این کتاب برای کسب نتیجه مطلوب بهره مند شوند. همراه خواهد بود و در پایان هر فصل سوالاتی مرتبط با موضوع هر فصل قرار داده شده تا خواننده گرامی دانش خود را در زمینه مدیریت مالی ارزیابی کند.

دانلود رایگان کتاب مدیریت مالی دکتر تهرانی

نمونه هایی از مدیریت مالی رضا تهرانی را می توان در شرح دروس به صورت طبقه بندی شده به همراه مثال های آموزشی و نکات کلیدی و تست های شبیه سازی شده که در انتهای هر فصل قرار داده شده است که به همراه این سوالات طراحی شده است ذکر کرد. مدیریت مالی دانشگاه های آزاد و دولتی همراه با پاسخنامه تشریحی می باشد.

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

 کتاب مدیریت مالی رضا تهرانیPDF

 

😍📕 کتاب پیشنهادی 😍📕

کتاب حل المسائل نقشه کشی صنعتی یک احمد متقی پور

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین