سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب باشگاه پنج صبحی ها رابین شارما

دانلود رایگان کتاب باشگاه پنج صبحی ها رابین شارما

دانلود رایگان کتاب باشگاه پنج صبحی ها رابین شارما برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب معروفی که این روزها مورد توجه عموم قرار گرفته است، کتابی نیست جز کتاب کلوپ پنج صبحی که در سراسر جهان شهرت یافته و توسط رابین شارما طراحی و ویرایش شده است.

دانلود جزوه باشگاه رابین شارما پنج صبحی PDF

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم بزرگترین مسئله و مشکل در آن است، موقعیتی است که شما زمان زیادی را صرف می کنید و فرصت های زندگی خود را در آن از دست می دهید و در کتاب با این موضوع آشنا می شوید. کلوپ پنج صبح. یاد گرفتید که چگونه هر روز ساعت 5 صبح از رختخواب بلند شوید و برای استفاده بهتر از زمان برنامه ریزی کنید و باشگاه 5 صبح یکی از پرفروش ترین کتاب های رشد و توسعه شخصی است و تاکنون افراد زیادی این موضوع را مطالعه کرده اند. کتاب و با استفاده از مطالب منحصر به فرد این کتاب توانسته اند به اهداف برنامه ریزی خود برسند و اثربخشی این کتاب به حدی است که این کتاب را در زمره مشهورترین کتاب ها در زمینه رشد و توسعه فردی قرار داده است. شناخته شده.

کلوپ پنج صبح

با توجه به نام این کتاب که انگیزشی است، متوجه می شویم که مخاطب با مطالعه این کتاب می تواند با اهمیت زود بیدار شدن آشنا شود و متوجه شود که صبح زود بیدار شدن می تواند نیروی شگفت انگیز و معجزه آسایی برای او فراهم کند. و همچنین کتاب The 5 Sobhis Club مورد توجه بسیاری از کارشناسان و بزرگان قرار گرفته است و این دانشمندان از رابین شارما بابت طراحی این کتاب تشکر ویژه کردند و اگر می خواهید با مهمترین و ارزشمندترین مفاهیم این کتاب آشنا شوید Make بهترین استفاده از قدرت صبحگاهی را داشته باشید و تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کتاب باشگاه پنج صبح رابین شارما

با مطالعه این کتاب درمی یابید که محتوای این کتاب گنجینه ای ارزشمند از نکات و تکنیک های طلایی مرتبط با موفقیت است و این کتاب متنی جامع و اساسی در مورد اهمیت زود بیدار شدن و نقطه کانونی این است. کتاب قانون 20/20/20 است. آن چیزی است که می تواند زندگی انسان را زیر و رو کند و آن را بهبود بخشد و در تمام شئون زندگی انسان به تعالی و کمال برساند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب باشگاه پنج صبحی ها رابین شارما PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب طراحی دیجیتال مدار منطقی موریس مانو

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین