پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی حمیدرضا حاتمی

دانلود رایگان کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی حمیدرضا حاتمی

دانلود رایگان کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی حمیدرضا حاتمی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

روابط انسانی در سازمان های آموزشی که توسط اساتید حمیدرضا حاتمی (1339-) و محمدرضا سرمدی (1344-) از سری کتب آموزشی دانشگاه پیام نور در حوزه علوم تربیتی طراحی و تنظیم شده است و این کتاب نیز به صورت خودآموز می باشد. یادگیری. محتوای درج شده در آن، این کتاب را به کتابی بی نظیر در این زمینه تبدیل کرده است.

پی دی اف کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی اثر دکتر غلامعلی سرمد

این کتاب با هدف بررسی روابط انسانی در سازمان های آموزشی به ترتیب فصول زیر طراحی و تدوین شده است: در فصل اول این کتاب جایگاه و نقش انسان از دیدگاه فلاسفه و اسلام در گام اول و پس از آن سیر تحول مدیریت روابط انسانی در سازمانهای آموزشی از دیدگاه اندیشمندان علم مدیریت از سالهای گذشته تا به امروز مورد بررسی قرار گرفته است و در فصل دوم این کتاب ساختار روابط انسانی در مدیریت و نقش مدیریت در روابط انسانی بررسی شده است. همزمان با بررسی روابط انسانی و تفاوت آن با رفتار سازمانی، به اصول و شاخص های روابط انسانی، روابط انسانی و رهبری و مدیریت پرداخته شده است.

خرید کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی پیام نور

در ادامه فصل سوم را داریم که به بررسی اهمیت و ماهیت ارتباط، نقش ارتباط و موانع و اهداف ناشی از آن می پردازد و انواع ارتباط را در این فصل تشریح می کند و در فصل چهارم این کتاب به انواع مختلف ارتباط می پردازد. نظریه ها و نظریه های کلاسیک. وی نظریه های نئوکلاسیک و جدید را در قالب طبقه بندی شده ذکر کرده و در فصل پنجم کتاب به بررسی انواع نظریه ها در مدیریت آموزشی اعم از تمامی نظریه های رسمی و انواع آن ها، دموکراتیک، سیاسی، ذهنی، ابهام، فرهنگی و … پرداخته است. نظریه های انتقادی بررسی آن آمده است و در فصل ششم کتاب نقش گروه در سازمان و جایگاه آن در روابط انسانی انواع گروه ها آورده شده است.

PDF کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی

قسمت بعدی این کتاب به تشریح مطالب جدید در مدیریت روابط انسانی می پردازد که شامل این فصول می باشد. در فصل هفتم به تشریح مفاهیم سازمان های یادگیرنده، یادگیری مادام العمر، یادگیری سازمانی، سازمان های یادگیرنده و مدیریت دانش می پردازد. هشتم موضوعاتی مانند مدرنیته و پست مدرنیته و تاثیرات آن بر روابط انسانی را به شکلی جذاب بیان کرده است و بقیه فصول را با مطالعه این کتاب بیشتر آشنا خواهید کرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب روابط انسانی در سازمان های آموزشی حمیدرضا حاتمی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب آشنایی با معماری جهان محمد ابراهیم زارعی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین