یکشنبه 3 تیر 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب ایران زمین جمشید نغماچی کازرونی

دانلود رایگان کتاب ایران زمین جمشید نغماچی کازرونی

دانلود رایگان کتاب ایران زمین جمشید نغماچی کازرونی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب «ایران زمین» از سری کتاب‌های با ارزش تاریخی است که توسط جمشید نغمچی کازرونی طراحی و تنظیم شده است که مطالب موجود را با بیانی روان و روان ارائه کرده است و متن کامل این کتاب برای همه قابل درک است. عموم مردم به عنوان یک ایرانی باید از تاریخ و پیشینه ایران آگاه باشید.

پی دی اف ایران جمشید نغماچی کازارونی pdf

کتاب ایران زمین که در سال 1389 طراحی و ویرایش شده است توسط جمشید نغمچی کازرونی نوشته شده است و محتوای این کتاب شامل مواردی از قبیل گذشته تاریخی تمدن در ایران، تمدن های ایلام و شهر سوخته می شود. ویران شده، اما تاریخ سیاسی ایرانیان به آغاز سلطنت پادشاهی ایران در دوران مادها برمی گردد و کشور ما ایران برگرفته از تاریخ کهن است و به طور کلی هر ایرانی با دانستن تاریخ کهن خود. کشور، به ایرانی بودن خود افتخار می کند. آهسته. تدریجی

ایران زمین جمشید نغماچی کازارونی pdf

مطالب درج شده در این کتاب مربوط به تاریخ ایران و چگونگی پیدایش تمدن ها، حکومت ها، سلاطین، قوانین، ادیان، اسطوره ها، آداب و سنن، هنر، خوشنویسی، صنعت و … می باشد که به بهترین نحو طراحی شده است. راه ممکن با زبانی ساده برای بیان موضوعات و وقایع تاریخ ایران عزیزمان استفاده شده است و از سلسله مباحث و موضوعات مطرح شده در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد: خلقت جهان و چگونگی خلقت زمین، صفات و اخلاق کوروش کبیر و مرگ کوروش که از عناوین مهم و کلیدی این کتاب است.

سرزمین ایران پی دی اف

در این کتاب ارزشمند تمامی مطالب در هشت بخش مورد بررسی قرار گرفته است که در ابتدای این کتاب بخش اول به مبحث مقدمه اختصاص یافته است و تمرکز اصلی مطالب بیان شده در بخش دوم بر اساس محتوا است. و مفاهیم باورهای ایران باستان که مطالب ارزنده ای ارائه کرده است و در پایان در پایان این کتاب بخش هشتم که به موضوعات مهم می پردازد و عنوان این بخش با نام فرهنگ اساطیری کهن قرار داده شده است. ، به بیان مطالب و مفاهیم پرداخته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب ایران زمین جمشید نغماچی کازرونی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روانشناسی رشد منیژه کرباسی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین