سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب ترمینولوژی حقوق جعفر لنگرودی

دانلود رایگان کتاب ترمینولوژی حقوق جعفر لنگرودی

دانلود رایگان کتاب ترمینولوژی حقوق جعفر لنگرودی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب ترمینولوژی حقوق توسط جعفر لنگرودی طراحی و تهیه شده است که مناسب دانشجویان رشته حقوق می باشد و همچنین یکی از پیش نیازهای یادگیری هر علمی داشتن فرهنگ لغات و واژه های تخصصی آن علم و علم حقوق می باشد. و به طور خاص گرایش ها و رشته های تخصصی آن از این قاعده کلی مستثنی نیستند.

دانلود رایگان کتاب ترمینولوژی حقوق دکتر لنگرودی pdf

در رابطه با این کتاب می توان اذعان داشت که این کتاب بهترین فرهنگ لغات حقوقی از ابتدا تا کنون در میان آثار بزرگان حقوق، کتاب ترمینولوژی حقوق از استاد فرهیخته دکتر محمد جعفر جعفری لنگرودیمی است. و همچنین این کتاب با ظرافت های خاص و با عباراتی طراحی و تنظیم شده است و ارائه مطالب و مفاهیم به صورت ساده و روان یکی از معتبرترین کتاب ها در این زمینه محسوب می شود و نویسنده این کتاب با دقت به جستجوی اصطلاحات حقوقی پرداخته است. و عبارات با تلاش فراوان در شبانه روز و حاصل این جستجو در قالب این مجموعه گردآوری شده است.

اصطلاحات حقوقی pdf

این کتاب را می توان یکی از کتب برجسته در این زمینه به شمار آورد و مؤلف این کتاب آدرس عبارات و مدخل های موجود در آثار بزرگان و صاحب نظران فقه و حقوق را زیر هر لغت به دقت و ریزبینانه ذکر کرده است تا در صورت نیاز توسط با مراجعه به آن خواننده می تواند به درک دقیق تری از معنا، ابعاد و ویژگی های کلمه دست یابد و در پایان این کتاب برخی از قواعد فقهی و حقوقی در سطح معقولی تبیین و بیان شده است. به عنوان کلمات خارجی به کار رفته در کتاب به صورت فهرست. طراحی شده.

دانلود رایگان اصطلاحات حقوقی

این کتاب در پنج جلد گردآوری و تهیه شده است و در آن 15165 واژه و عبارت بر اساس حروف الفبا به همراه معانی و مآخذ و «قوانین مدنی و جزایی»، «آیین دادرسی و تشریفات» در اختیار شما قرار گرفته است. ادله اثبات مدعا، «تاریخ سیاسی اسلام»، «فقه القرآن»، «فقه الحدیث» و «اصطلاحات جدید در حوزه حقوق» (مانند آزادی اقامت، بسط، آزادی اندیشه و… بیان و غیره) از جمله موضوعات و موضوعات مطرح شده در این مجموعه می باشد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب ترمینولوژی حقوق جعفر لنگرودی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب درک متن انگلیسی به زبان ساده شهاب اناری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین