سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات علی حاج شیر محمدی

دانلود رایگان کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات علی حاج شیر محمدی

دانلود رایگان کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات علی حاج شیر محمدی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

سیستم را می توان اینگونه تعریف کرد: «مجموعه ای از عناصری که به منظور انجام مأموریت یا رسیدن به هدفی خاص با کمیت و کیفیت مشخص طراحی و ساخته می شوند و با نظم و ترتیب معینی با یکدیگر ترکیب می شوند» و کتاب تعمیر و نگهداری و برنامه ریزی تعمیرات علی حاج شیرمحمدی از سری کتاب های دانشگاه پیام نور است که برای خودآموزی دانشجویان این دانشگاه طراحی و تنظیم شده است که می توانند با تکیه بر مطالب این کتاب

برنامه ریزی تعمیر و نگهداری pdf

کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات علی حاج شیرمحمدی که مربوط به مدیریت صنعتی می باشد سعی در طراحی و تنظیم فرهنگ رایج تعمیرات پس از خرابی ها به صورت علمی و اقتصادی جهت تعمیر و نگهداری دارد که یکی از منابع اصلی و مهم تولید می باشد. و این کتاب شامل سه قسمت کلی می باشد که در قسمت اول عمدتاً اهداف، مسئولیت ها و وظایف نگهداری و تعمیرات در صنعت را توضیح می دهد و در قسمت دوم روش های محاسباتی برای برنامه ریزی و بهینه سازی سیاست های نگهداری و تعمیرات را تشریح می کند. ، در پایان بخش، یک سری سوالات و مشکلات به همراه پاسخ های مربوطه برای یادگیری و استفاده کاربران از مطالب این کتاب ارائه شده است.

دانلود کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات پیام نور

اولین و مهمترین موضوعی که مورد بررسی قرار می گیرد، تعریف اساسی و اساسی مفهوم نگهداری و تعمیرات است که در این کتاب با توجه به مفاهیم و تفاسیر ناقص و ناقصی که بر ذهن تعداد زیادی از مدیران و مدیران حاکم است، بحث شده است. حتی کارشناسان کارکنان در امر نگهداری و تعمیرات، اهمیت و نقش این تعریف بیش از هر زمان دیگری پر رنگ و حساس می شود، اگرچه حوزه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه یکی از روش های مهم و کاربردی در این گرایش علم است، اما آن روش فقط در این زمینه نمی توان تصور کرد. و تلاش علی حاج شیرمحمدی این بوده است که موضوع نت را در این مقاله به زبانی بومی، ساده و روان مطرح کند و تجربه فنی شیرمحمدی در این امر به او کمک کرده است تا موضوع را با زبانی ملموس طراحی کند و از نمونه های فارسی استفاده کند. در توصیف تعمیرات و نگهداری بسیار بدیع است و علی حاج شیرمحمدی علی رغم ناباوری او به هدف خود از نگارش این کتاب دست یافته است.

دانلود رایگان کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات شیرمحمدی

برخی دیگر از محققان این علم نیز مفهوم و مبنای نگهداری را در نوع یا نحوه انجام یک یا چند عمل خاص و مقدماتی مانند روغن کاری، گاه نگهداری و تعمیرات به عنوان واکنش سریع و اقدام در شرایط و موقعیت بحرانی برای تعمیر محدود می کنند. دستگاه ها منظور آنها این است که اگرچه سرعت یکی از شاخص ها و عوامل مهم در این زمینه است، اما مطمئناً تنها شاخص نیست، نگهداری و تعمیرات یک هنر است، زیرا قبل از وقوع مشکل و حادثه و همچنین هنگام وقوع آن، توانایی و قدرت انتخاب رویکردها و فعالیت‌های متنوعی وجود دارد، بنابراین مدیران، ناظران، کارشناسان و مسئولین تعمیر و نگهداری نقش برجسته‌تر و حساس‌تری نسبت به سایر پارامترها خواهند داشت، حتی اگر بخواهید همیشه پیشگام باشید «ماهیت مشکل» در زمینه نگهداری، کتاب نگهداری مطالب کلیدی و مهم این کتاب را که روان و قابل فهم نوشته شده است بخوانید و بهره مند شوید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات علی حاج شیر محمدی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب وقایع حقوقی مسئولیت مدنی ناصر کاتوزیان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین