جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته ریاضیدانلود رایگان کتاب درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی

دانلود رایگان کتاب درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی

دانلود رایگان کتاب درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب درمان اختلالات ریاضی نوشته دکتر «مصطفی تبریزی»، «نرگس تبریزی» و «علیرضا تبریزی» است. نویسندگان این کتاب بر اساس کتاب ریاضی جدید دبستان طراحی، تنظیم و ویرایش شده اند و این کتاب حاوی اطلاعات ارزشمندی است که به حل اختلالات کمک می کند به کمک ما می آیند و سعی می کنند مشکلات موجود در این زمینه را حل کنند.

کتاب الکترونیکی درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی

برخی از افراد و کودکان این اختلال را دارند که اختلال ریاضی با ناتوانی در انجام محاسبات ریاضی و ترس از پرداختن به ریاضیات و کتاب و سندرم گرستمن، اختلال محاسباتی، اختلال مادرزادی در حساب، نقص در محاسبات و اختلال رشدی در حساب تعریف می شود. همه شرایط ذکر شده مربوط به این اختلال است و تا سال 1980 اختلال ریاضی به عنوان یک اختلال روانپزشکی شناخته نمی شد، اما از آن تاریخ به عنوان یک موضوع روانپزشکی شناخته شد و یکی از دغدغه های اصلی این روزها جامعه است. و این کتاب تا حد زیادی به حل این اختلالات کمک کرده است.

pdf اختلالات ریاضی

دکتر «مصطفی تبریزی»، «نرگس تبریزی» و «علیرضا تبریزی» در کتاب «درمان اختلالات ریاضی» زمینه هایی را که فرد در آن به چالش کشیده می شود، مورد بررسی و بحث قرار داده است و این افراد دارای توانایی های زبانی مانند درک و نام گذاری اصطلاحات هستند. و عملیات و مفاهیم ریاضی و تبدیل آنها به نماد، مهارت های ادراک مانند شناخت و خواندن نمادهای عددی یا حسابی و گروه بندی اعداد، قابلیت های ریاضی مانند شمارش، حل مسائل ریاضی و یادگیری جدول ضرب و در نهایت مهارت کسانی که نیاز به توجه و تمرکز دارند، مانند به عنوان حفظ و کپی اعداد دارای اشکال و ایراداتی است.

کتاب اختلالات ریاضی دکتر تبریزی pdf

کتاب «درمان اختلالات ریاضی» به مربیان و والدین می آموزد که چگونه از همان ابتدا اختلالات ریاضی را در کودکان تشخیص دهند و سپس روش صحیح تعامل با آن و در نهایت درمان آن را در نظر بگیرند و این مراحل از طریق ارزشیابی کودک است. از نظر هوش و روانشناسی، یافتن دلایل اساسی تفاوت عملکرد آنها از نظر ریاضی، ارائه پرسشنامه های هوشمند و پیشنهاد برنامه های آموزشی مکتوب به مخاطبان و والدین کتاب کمک می کند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب درمان اختلالات ریاضی مصطفی تبریزی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روانشناسی تجربی حمزه گنجی PDF

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین