چهارشنبه 2 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو

دانلود رایگان کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو

دانلود رایگان کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

در نقل قولی از مترجم این کتاب آمده است که یکی از موضوعات جالب روانشناسی که ارتباط مستقیمی با زندگی روزمره دارد، انگیزه و هیجان است و بیشتر آنها به این فکر می کنند که چگونه خود و دیگران را برای انجام کاری ترغیب کنند و البته پس از مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد که انگیزه به گرایش به اجتناب نیز مربوط می شود و به عبارت دیگر گرایش یا گریز از یک وظیفه خاص (به عبارت دیگر، گرایش یا گریز از یک وظیفه خاص به انجام کاری ance)، برای هدایت رفتار به اصول انگیزه نیاز داریم.

دانلود پی دی اف انگیزه و هیجان مارشال ریو ویرایش هفتم

این مبحث زیرشاخه ای از روانشناسی است که درمانگران، کارفرمایان، دولتمردان، مربیان، معلمان و والدین و به طور خلاصه هر فردی که بخواهد انگیزه ای را در دیگران برانگیزد می تواند راهبردهایی برای کمک به دیگران شکل دهد و با توجه به استقبال بسیار خوب از ترجمه چاپ های قبلی این کتاب، این کتاب با به روزترین مطالب ترجمه شده است (هفتمین بار و در پنجمین بار ترجمه شده است). در ترجمه این ویرایش، با دقت بر تجربیات به دست آمده در ترجمه چاپ های قبلی، نویسنده تمام تلاش خود را کرده است تا ترجمه ای روان و روان ارائه دهد و در واقع نام اصلی این کتاب شناخت انگیزه و هیجان است، اما چون عنوان این درس در دانشگاه انگیزه و هیجان است، همین عنوان برای آن انتخاب شده است.

کتاب انگیزه و هیجان مارشال ریو pdf

در بخشی از این کتاب آمده است که انگیزه‌ها با گذشت زمان تغییر می‌کنند و بر جریان رفتار تأثیر می‌گذارند و انگیزه و هیجان فرآیندهای پویایی هستند که دائماً تغییر می‌کنند و همیشه کم و زیاد می‌شوند و مفید است که انگیزه را رودخانه‌ای از نیازها، شناخت‌ها و عواطف در نظر بگیریم که پیوسته در جریان است و قدرت انگیزه نه تنها افزایش و کاهش می‌یابد در حالی که انگیزه‌ها در هر لحظه قوی‌تر و مناسب‌ترین انگیزه برای افراد دیگر است. نسبتاً مهم کمتر هستند و قوی ترین انگیزه اغلب بیشترین تأثیر را بر رفتار ما دارد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب راهبری شرکتی مفاهیم و موردکاوی بیتا مشایخی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین