پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب فیزیک جدید کنت اس کرین

دانلود رایگان کتاب فیزیک جدید کنت اس کرین

دانلود رایگان کتاب فیزیک جدید کنت اس کرین برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب فیزیک جدید توسط Kenneth S. Crane طراحی و تدوین شده است که توسط منیژه رهبر و بهرام معلمی ترجمه شده است و یکی از برجسته ترین و معتبرترین کتب در زمینه فیزیک به شمار می رود و به صورت شیوا و شیوا بیان شده است. روشی روان ارائه مطالب و مفاهیم مرتبط یک پروژه است.

دانلود رایگان کتاب فیزیک جدید کرین فارسی

در محتوای این کتاب به فیزیک کوانتوم و کاربردهای آن مربوط می شود و هدف از طراحی این کتاب و درسی که برای آن در نظر گرفته شده است، درک مفاهیم و روش های فیزیک مربوط به قرن بیستم به دانش آموزان است. همچنین برای مطالعه این درس باید پیش نیازهای لازم را گذرانده باشید و این پیش نیازها عبارتند از: استاندارد مبتنی بر حساب دیفرانسیل و انتگرال شامل مکانیک، الکترومغناطیس، فیزیک حرارتی و اپتیک است که در آن از حساب دیفرانسیل و انتگرال استفاده زیادی شده است، اما اطلاعات قبلی در مورد معادلات دیفرانسیل، متغیرهای پیچیده یا مشتقات جزئی ضروری نیست.

کتاب فیزیک کرین

از سری موضوعات و موضوعات طراحی شده در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

معرفی

نظریه نسبیت خاص

خواص ذرات پرتوهای الکترومغناطیسی

خواص موجی ذرات و …

در این کتاب، اطلاعات اصلی و مهم در فصول 1 تا 8 گنجانده شده است و این فصول به بیان و ارائه اطلاعات در زمینه نظریه کوانتوم از طریق ساختار اتمی می پردازد و محتوای منسجم این کتاب، مبنای تجربی فیزیک جدید را تشکیل می دهد. و تست های تجربی پدیده ها در تمامی مطالب این کتاب بررسی و تحلیل شده است و نمونه های این مورد مشمول آخرین تست های آزمایشی نسبیت خاص و عام و مطالعات دوگانگی موج-ذره فوتون ها و ذرات ماده می باشد.

دانلود کتاب فیزیک مدرن کنت کرین

در بخشی از این کتاب می خوانیم که برنامه فیزیک بیان مفاهیم و قوانینی است که ما را در درک قوانین جهان یاری کرده است و این قوانین فیزیک ساخته دست انسان است و در معرض تمام محدودیت های موجود است. درک انسان، و این قوانین لزوما ثابت و قابل تغییر هستند. اجتناب ناپذیر یا شاید برای همه زمان ها مناسب نباشد و طبیعت مجبور به پیروی از آنها نیست.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب فیزیک جدید کنت اس کرین PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب ملاحظاتی در تاریخ ایران علی میر فطروس

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین