پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته شیمیدانلود رایگان کتاب سوالات نوین در شیمی آلی محمدرضا اسلامی

دانلود رایگان کتاب سوالات نوین در شیمی آلی محمدرضا اسلامی

دانلود رایگان کتاب سوالات نوین در شیمی آلی محمدرضا اسلامی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب سوالات جدید شیمی آلی یکی از سری کتاب های آموزشی در زمینه شیمی می باشد که با داشتن سوالات متنوع و متفاوت در این زمینه برای بیان مطالب ارزشمندی طراحی شده است که به شما در امتحانات کمک می کند و شما را وادار می کند. بهترین نتایج ممکن را بدست آورید کسب کردن.

دانلود pdf شیمی آلی

کتاب سوالات جدید شیمی آلی که توسط محمدرضا اسلامی و نفیسه نیک پی طراحی و تنظیم شده است و این کتاب شامل نمونه سوالات طبقه بندی شده گسترده و متنوع و متعدد می باشد و تمامی سوالات طراحی شده در این کتاب دارای پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد. . و برای تست ها تحلیل داده می شود تا با مطالعه پاسخنامه نقاط ضعف و قوت خود را بیابید و در رفع آنها تلاش کنید. همچنین این کتاب با طراحی منحصر به فرد خود سعی در حل تمامی مشکلات شما در زمینه شیمی دارد. خوب بوده و همه دانش آموزان در امتحانات خود به نتایج مطلوب رسیده اند.

پی دی اف شیمی آلی محمدرضا اسلامی

همچنین این کتاب با طراحی بیش از 1800 تست که شامل آن می باشد، یکی از جامع ترین و بهترین کتاب های موجود در کشور در زمینه طبقه بندی سوالات کارشناسی ارشد و دکتری در رشته شیمی به شمار می رود و در این کتاب ، تمامی سوالات آزمون های برگزار شده کارشناسی ارشد و دکتری، سراسری و دانشگاه آزاد به صورت طبقه بندی شده ارائه شده است و با ارائه منابع پاسخنامه به صورت یکجا به تحصیل شما کمک کرده است.

شیمی آلی محمدرضا اسلامی

این کتاب با توجه به ویژگی های خاص خود یکی از کتاب های مهم و برجسته در زمینه امتحانات شیمی به شمار می رود و با استفاده از این کتاب می توانید انواع سوالات رشته شیمی را بدون استرس یاد بگیرید. و با اتلاف وقت می توانید به تمامی سوالات طراحی شده در تست ها پاسخ دهید و بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب سوالات نوین در شیمی آلی محمدرضا اسلامی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب نسبیت خاص و عام و کیهانشناختی ولفگانگ ریندلر

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین