پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح پیشرفته

دانلود رایگان کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح پیشرفته

دانلود رایگان کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح پیشرفته برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب مهارت های کلمه برای سطوح مبتدی و متوسط ​​می توانید این کتاب را مطالعه کنید، این کتاب آخرین سطح از این سه سطح از این مجموعه برجسته انگلیسی است که قبلا با این کتاب ها به طور کامل آشنا شده اید و برای یادآوری ویژگی های خاص این کتاب. کتابی در این زمینه برای شما آماده کرده ایم.

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح پیشرفته

این مجموعه از کتاب های لغات انگلیسی با عنوان Oxford Word Skills یکی از مجموعه های منحصر به فرد و برجسته در جهان است که یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین دوره های آموزش لغات انگلیسی به شمار می رود و این مجموعه با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. که در سه سطح مقدماتی، متوسط ​​و پیشرفته می باشد و از این مجموعه می توان در کلاس درس و یا بصورت خودآموز استفاده کرد که هر فردی به تنهایی می تواند این کتاب ها را مطالعه کند و کتاب Oxford Word Skills Basic سطح مبتدی است (Basic ) کتابی از مجموعه کتاب های Oxford Word Skills جزو کتاب های پرفروش محسوب می شود و به زبان آموزانی که دانش کمی از لغات اولیه و کاربردی انگلیسی دارند توصیه می شود.

 PDF در سطح پیشرفته Oxford Word Skills

با دقت و دقت در محتوای این کتاب بیش از 2000 واژه جدید گنجانده شده است که هر یک در 80 درس مجزا و متنوع با موضوعات و مطالب طبقه بندی شده به صورت سرگرم کننده مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. در نظر گرفته شده است که با این روش آموزشی می توانید بهترین نتیجه را از این کتاب بگیرید و با توجه به عنوان هر درس از این کتاب، کلمات به تعداد و ترتیب منسجم و منسجم در قالب فصل ارائه شده است، با توجه به اینکه محتوای این کتاب این کتاب به صورت خودآموز طراحی شده است تا بتوانید این کتاب را خودتان مطالعه کنید و از هر موضوع این کتاب لذت ببرید.

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد

در پایان در رابطه با این مجموعه بی نظیر و معتبر یادآور می شویم که این مجموعه توسط یکی از بهترین و مطرح ترین دانشگاه های دنیا طراحی شده است و علاقه مندان به این رشته می توانند از این مجموعه بهره مند شوند. دانش خود را در زمینه واژگان انگلیسی افزایش دهند.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح پیشرفته PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مهارت های کلمه آکسفورد سطح متوسط

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین