سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب تسلی بخشی های فلسفه آلن دوباتن ترجمه عرفان ثابتی

دانلود رایگان کتاب تسلی بخشی های فلسفه آلن دوباتن ترجمه عرفان ثابتی

دانلود رایگان کتاب تسلی بخشی های فلسفه آلن دوباتن ترجمه عرفان ثابتی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب ارزشمند تعزیه های فلسفه نوشته آلن دوبوتن بزرگ از محبوبیت و شهرت خاصی در جهان برخوردار است که به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شده است و در ادامه با این مهم بیشتر آشنا می شویم. کتاب در ادامه مطلب

دانلود کتاب تسلیت های فلسفه اثر آلن دوباتن

کتاب «تسلی گران فلسفه» توسط آلن دوباتن طراحی و تنظیم شده است. او یک نویسنده فیلسوف است که در بریتانیا زندگی می کند. دوباتان در این کتاب تمام تلاش خود را کرده است تا با تکیه بر آثار بزرگ شش فیلسوف برجسته و محبوب، راه حل هایی برای رفع مشکلات روزمره خوانندگان ارائه دهد و به بهترین نحو این مشکل را حل کند.

تسلی های فلسفه آلن دوباتان ترجمه عرفان طبتی پی دی اف

با مطالعه این کتاب متوجه می شوید که با تکیه بر سقراط می آموزید که عدم محبوبیت را باید نادیده گرفت و همچنین سنکا به شما می آموزد که بر یأس و ناامیدی خود غلبه کنید و اپیکور نیز راه حل هایی را برای غلبه بر عدم محبوبیت به شما آموزش می دهد. مشکلات مالی و مالی را توضیح می دهد که شما را در این زمینه توانمند می کند. در ادامه این آموزه ها، مونتنی راه حل های مناسبی برای رفع ناکارآمدی ها ارائه می دهد که عاشقان دل شکسته با تکیه بر آثار معروف شوپنهاور می توانند آرامش خاطر پیدا کنند و افرادی که سختی های زیادی در زندگی دارند، با نیچه همذات پنداری کنند و در در پایان، تسلی‌های فلسفه یکی از آخرین آثار آلن دوباتن است که بیش از دویست هزار نسخه در سراسر جهان فروخته است.

دانلود تعزیه های فلسفه عرفان ثابتی

کتاب تسلی‌های فلسفه همه مباحث را در شش بخش طبقه‌بندی کرده است که در رابطه با هر بخش می‌توان به یک فیلسوف و راه‌حلی در مواجهه با مشکل در زندگی فهمید که از سلسله مباحث و عناوین آن می‌توان یافت. در این کتاب وی به این موارد اشاره کرد:

تسلی در مواجهه با شکست – سنکا

تسلی در برابر ضعف و نارسایی – مونتن

تسلی قلب شکسته – شوپنهاور

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب تسلی بخشی های فلسفه آلن دوباتن ترجمه عرفان ثابتی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب مکتب های فلسفی از دوران باستان پرویز بابایی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین