یکشنبه 2 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار...

دانلود رایگان کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار علی جعفری

دانلود رایگان کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار علی جعفری برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس، معاملات سهام و قراردادها در بورس اوراق بهادار تهران و بورس ایران برای کلیه دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس قابل استفاده می باشد. و نویسنده، دکتر علی جعفری، استادیار دانشگاه، حسابدار رسمی و کارشناس رسمی دادگستری که این کتاب را طراحی و تهیه کرده است و قابل استفاده برای کلیه دانشجویان، اساتید، مهندسان، کارمندان و مشاغل حرفه ای می باشد. کارمندان و همه دانش آموزان

اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس pdf

این کتاب بر اساس ترکیبی از سوابق حرفه ای در بازار سرمایه و آموزش مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تهیه شده است. ارتباط با مبانی سرمایه گذاری در حوزه های مالی باید به گونه ای طراحی شود که خواننده بتواند فلسفه وجودی بازارهای مالی و مبانی آن و نیز ادبیات بازارهای مالی و روش های خرید و فروش سهام و … را استنباط کند. مشتقات و نمونه های عملی دیگر در زمینه واقعی. سرمایه گذاری باید معرفی شود و همچنین تلاش شده است که هماهنگی کاملی بین موضوعات طراحی شده در این کتاب و قوانین بورس اوراق بهادار ایران وجود داشته باشد و این کتاب برای دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و عموم علاقمندان به این موضوع قابل استفاده باشد. سرمایه گذاری در این بورس اوراق بهادار است.

اصول سرمایه گذاری pdf

برای سهولت در آموزش و یادگیری مطالب طراحی شده در این کتاب از روش های جدیدی در این کتاب استفاده شده است و این روش ها به خواننده امکان آموزش و یادگیری آسانتر را می دهد و از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

» طراحی اهداف آموزشی و خلاصه فصل کلی

» استفاده از پروفایل تصویری اوراق بهادار و جداول و ارقام

» مروری بر اصطلاحات کلیدی استفاده شده در هر فصل

» طراحی سوالات کاربردی با عنوان استعلام و تحقیق

» استفاده از سوالات چند گزینه ای

کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس در 8 فصل طراحی و تنظیم شده است و خواننده در فصل اول این کتاب با گستره سرمایه گذاری و نقش موثر آن در اقتصاد ملی و بین المللی آشنا می شود و در در فصل دوم این کتاب، انواع اوراق بهادار معرفی شده است. و در فصل سوم این کتاب انواع بازارهای مالی و همچنین عناصر اصلی بازار سرمایه ایران معرفی شده و به همین منوال ادامه دارد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار علی جعفری PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روانشناسی عمومی(راهنمای متون روان‌ شناسی به زبان انگلیسی)یحیی سید محمدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین