جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع

دانلود رایگان کتاب اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع

دانلود رایگان کتاب اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب «اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان» با همت عالی حسن عبدالزاده، دکتر حسین زارع و دکتر آناهیتا خدابخشی کلائی از سری کتاب های آموزشی دانشگاه پیام نور در این زمینه به شمار می رود. روانشناسی که این کتاب جامع ترین و کامل ترین مطالب موجود در این زمینه را دارد که به صورت روان و قابل فهم بیان شده است.

دانلود PDF اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان

وی در این کتاب به موضوعاتی مانند توجه علمی به مسائل و مشکلات سالمندان در حوزه روانشناسی و مشاوره پرداخته است که خود موضوعی مهم است و در ابتدایی ترین فصل ها به تعریف و تبیین مفهومی پرداخته است. برای شما پیر شد و آن را بررسی کرد. و شرایط رشد سالمندان در زمینه های جسمی، شناختی، عاطفی، روحی و اجتماعی به صورت کاملا مفهومی بیان شده است و برای درک بهتر سال های سالمندی این جنبه ها با هم در یک فصل بیان شده است. و مطالب و مباحث اولیه و مقدماتی رشد و تکامل، اصول مشاوره و روان درمانی و اصول سنجش و ارزشیابی از موضوعاتی است که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع

وی در بخشی از این کتاب آورده است: برخی از احساسات منفی رایج سالمندان به شرح زیر است: 1. احساس غم و اندوه ناشی از کم توجهی کودکان و اطرافیان که برای آنها تلاش کرده اند. رفاه برای یک عمر 2. احساس تنهایی به دلیل طرد شدن 3. احساس ناامیدی و ناامیدی 4. احساس اضطراب و نگرانی 5. احساس بی فایده بودن 6. احساس باری بودن که بین تعداد زیادی از سالمندان مشترک است. مردم.

اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان pdf

هدف اصلی کارشناسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، تامین سلامت کلی سالمندان است و از آنجایی که می دانیم سلامت زیرشاخه های زیادی را در بر می گیرد، برای تعیین و تعریف اختلالات روانی، لازم است به تمام ابعاد آن توجه شود. و در نظر بگیرید به نظر می رسد بسیاری از سالمندان هنوز متوجه نشده اند که افکار منفی تمام تجربیاتی را که در طول زندگی خود با تلاش های خلاقانه و سازنده به دست آورده اند از بین می برد و در نهایت می توان گفت این کتاب یک بررسی و بحث است. به این مسائل ذکر شده که این کتاب بر همه کودکان واجب است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند: 

کتاب اصول و فنون راهنمایی و مشاوره سالمندان حسین زارع PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب الکتروشیمی تجزیه ای مهدی گلابی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین