سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق اموال و مالکیت احمد علی هاشمی

دانلود رایگان کتاب حقوق اموال و مالکیت احمد علی هاشمی

دانلود رایگان کتاب حقوق اموال و مالکیت احمد علی هاشمی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب قوانین مالکیت و مالکیت با مبانی و ساختار اسلامی طراحی شده است. در اسلام به مال جایگاه ارزشمندی داده شده و اهمیت آن به حدی است که حرمت مال مؤمن به اندازه حرمت خون اوست. آیات و روایات مختلفی بارها بیان شده است و به همین دلیل علم مال و مالکیت از موضوعات و موضوعات بسیار مهم در حقوق شمرده می شود.

کتاب پی دی اف حقوق مالکیت و مالکیت نوشته سید احمد هاشمی

این کتاب توسط استاد احمدعلی هاشمی طراحی شده است که با ویژگی های خاص خود به یکی از کتاب های با ارزش و مهم در زمینه حقوق تبدیل شده است و در این کتاب به مباحث مالی پرداخته شده است که باید به اهمیت این شاخه پی ببرید. و از این رو بررسی اموال و مالکیت یکی از موضوعات اساسی و اساسی این رشته محسوب می شود.

اموال و حقوق مالکیت سید احمد هاشمی

در تعریف مال کلمه ای است که از عربی وارد شده و از مصدر میل به معنای خواستن آمده است و در زبان ما مال را میل می گویند و این کلمه تعاریف دیگری نیز دارد که به شرح زیر است. :

 

1- «معلوم است و نیاز به تعریف ندارد».

 

2- «مالک؛ آن اشیایی را می گویند که باید صاحب آن شوید.

 

3- اموال عبارت است از طلا و نقره قابل تملک و تملک اعیان خارجی و در تصرف اشخاص که دارای ارزش مبادله و مطالبه و دارایی باشد.

 

4- «مال: مال از هر قسم»

 

همه اینها تعاریف ما بود که فعلا بیان می شود و معنای خاص و خاصی را شامل نمی شود.

دانلود کتاب حقوق و مالکیت سید احمد هاشمی

کتاب قوانین مالکیت و مالکیت شامل شش فصل است که در رابطه با هر فصل در این کتاب توضیحات و مطالب مهم و مفیدی آمده است. به صورت قابل فهم توضیح داده شده است و در پایان این کتاب فصل ششم که وقف نام دارد و مباحث و توضیحات لازم برای ذکر در این فصل به صورت ساده ارائه شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق اموال و مالکیت احمد علی هاشمی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب پیدایش روانکاوی زیگموند فروید

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین