پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته روانشناسیدانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی دیوید بارلو

دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی دیوید بارلو

دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی دیوید بارلو برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب آسیب شناسی روانی یکی از مجموعه کتاب هایی است که محتوای این کتاب را به صورت تخصصی در زمینه روانشناسی بررسی می کند

pdf آسیب شناسی روانی بارلو

در محتوای این کتاب تمامی مطالب و مفاهیم به صورت یکپارچه و منسجم طراحی شده است که همانطور که از نام این کتاب پیداست سعی شده تصویری به روز و کامل از آسیب شناسی روانی و روانشناسی نابهنجار ارائه شود. و این موضوع و همچنین تمامی مطالب را آموزش داده است. و مفاهیم این کتاب در 16 فصل طراحی و تهیه شده است که هر یک از این فصل ها به بررسی و تحلیل موضوعات خاص خود می پردازد. کل این کتاب به زبان انگلیسی است. از این کتاب به عنوان منبع اصلی استفاده کنید.

خلاصه کتاب بارلو در مورد آسیب شناسی روانی

محتوای این کتاب به بررسی و تحلیل جنبه های مختلف آسیب شناسی روانی می پردازد و محتوای این کتاب دارای رویکردی یکپارچه بر اساس ساختار DSM-5 و همچنین جنبه های مختلف آسیب شناسی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد: رفتارهای غیرعادی واضح است که مورد بحث قرار گرفته است. و در زمینه تاریخی و موارد دیگر تحقیق شده است و همچنین محتوای این کتاب شامل ارزیابی بالینی و تشخیص آسیب‌های روانی، روش‌های تحقیق و بررسی انواع اختلالات از جمله اختلالات اضطرابی، اختلالات مربوط به حادثه، اختلال وسواس فکری و اجباری است. جبری است و …دانلود کتاب آسیب شناسی روانی بارلو

با مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد که محتوای این کتاب تنها شامل بررسی اختلال مذکور نیست، بلکه در این کتاب به اختلالات روانی به طور گسترده پرداخته شده است که شامل اختلالات خلقی و خودکشی، اختلالات خوردن، اختلالات خواب و بیداری می شود. . اختلالات سلامت جسمی و روانی، اختلالات پارافیلیک، اختلالات شخصیت، اختلالات اسکیزوفرنی و به طور کلی سایر اختلالاتی که باعث آسیب های روانی مختلف برای فرد بیمار می شود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آسیب شناسی روانی دیوید بارلو PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب بهداشت روانی محمدعلی احمدوند

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین