سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب بازشناسی منابع و ماخذ تاریخ ایران باستان محمود جعفری...

دانلود رایگان کتاب بازشناسی منابع و ماخذ تاریخ ایران باستان محمود جعفری دهقی

دانلود رایگان کتاب بازشناسی منابع و ماخذ تاریخ ایران باستان محمود جعفری دهقی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب تنظیم مجدد منابع و منابع تاریخ ایران باستان یکی از کتاب های برجسته در زمینه تاریخ ایران است که توسط محمود جعفری دهقی طراحی و تنظیم شده است که از معتبرترین و برجسته ترین کتاب ها در این زمینه به شمار می رود.

کتاب شناسایی منابع تاریخ ایران باستان محمود جعفری

هدف از طراحی این کتاب رفع نیازهای دانشجویان تاریخ در مقطع کارشناسی می باشد. این درس به عنوان منبع اصلی درس «شناخت و نقد منابع و منابع تاریخ ایران قبل از اسلام» به ارزش 2 واحد تدوین شده و در دانشگاه تدریس می شود. و همچنین به دلیل دارا بودن ویژگی های نگارشی بسیار خوب این کتاب مورد توجه تعداد زیادی از اساتید دانشگاه قرار گرفته و از این کتاب در تدریس خود استفاده می کنند.

دانلود کتاب شناخت منابع تاریخ ایران باستان اثر محمود جعفری دهقی

در رابطه با مطالب این کتاب می توان گفت که یکی از صدها هدف مهم انقلاب فرهنگی ایجاد یک سری تغییرات اساسی در دروس علوم انسانی دانشگاه ها است و همچنین با توجه به این امر ضروری است. بررسی منابع آموزشی موجود و تهیه منابع پایه و علمی معتبر و مستند است که باید در زمینه مبانی و مسائل این علوم از دیدگاه اسلام مورد توجه قرار گیرد و این کتاب به بیان و ارائه مطالب و موضوعات مهم پرداخته است. مربوط به فرمانروایان گذشته در چندین فصل است که در ادامه این کتاب مورد بحث قرار خواهد گرفت. شما آشنا خواهید شد

دانلود کتاب شناسایی منابع و منابع تاریخ ایران محمود جعفری PDF

از سلسله موضوعات و موضوعات مرتبط با آنها که مطالب و مفاهیم مهمی ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد: منابع مربوط به حکومت هخامنشی و منابع و منابع مربوط به حکومت سلوکیان و منابع و منابع مربوط به حکومت اشکانی و منابع و منابع مربوط به حکومت هخامنشی. دوران امپراتوری ساسانی و موارد دیگری که در حین مطالعه این کتاب می توانید به آنها پی ببرید و با مطالعه این کتاب به بهترین منابع موجود در این زمینه دسترسی داشته باشید و با استفاده از این کتاب بهترین نتیجه ممکن را در امتحانات بگیرید. خودتان آن را در دانشگاه تهیه کنید و این کتاب برای علاقه مندان به تاریخ نیز توصیه می شود زیرا با توجه به متن این کتاب برای همه عموم مردم قابل درک است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب بازشناسی منابع و ماخذ تاریخ ایران باستان محمود جعفری دهقی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب سال مرگ ریکار دوریش عباس پژمان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین