شنبه 1 اردیبهشت 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب ریحانه بهشتی یا فرزند صالح سیما میخبر

دانلود رایگان کتاب ریحانه بهشتی یا فرزند صالح سیما میخبر

دانلود رایگان کتاب ریحانه بهشتی یا فرزند صالح سیما میخبر برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب ریحانه بهشتی یا فرزند صالح که اجرای آن مورد تایید پزشکان متخصص بانوان قرار گرفته است، با ارائه خلاصه ای از بهترین و جامع ترین برنامه های عصر مورد توجه، مطالب ارزشمندی را مطرح می کند که مورد سفارش ائمه معصومین شیعه قرار گرفته است.

متن کتاب ریحانه بهشتی pdf

کتاب ریحانه بهشتی یا پسر صالح گزیده ای از توصیه های علمی و عبادی برگرفته از فقه غنی اسلامی به همراه مسائل پزشکی و روانشناختی و تغذیه در دوران بارداری برای همسران جوانی است که با محبت مادری به دنبال محبت نبوی و راهنمایی علوی هستند. در هم آمیخته اند و به هر نحوی همه عوامل به نحوی مسئول انسان و تربیت و تربیت اوست. در این میان مسئولیت والدین در قبال فرزندانشان بیشتر، مهمتر و سنگین تر از دیگران است، البته نقش مادر نیز جایگاه ویژه ای دارد. زیرا اخلاق اعضای یک جامعه به اخلاق مادران بستگی دارد.

خرید کتاب ریحانه بهشتی pdf

از سری ویژگی های کتاب ریحانه بهشتی و فرزند صالح، می توانید گزیده ای از توصیه های عبادی، پزشکی و تغذیه ای برای دوران بارداری تا پایان شیردهی را که مورد تایید متخصصان زنان و زایمان است و توصیه های عبادی و رژیمی را هر روز بیابید. هر هفته و هر روز ماه طولانی شدن بارداری از زبان ارزشمند و متعالی ائمه معصومین (ع) و تأثیر شدید حالات روحی والدین به ویژه افکار و عواطف مختلف و تأثیرات آن بر جنین از نقطه نظر نظر دین و علم پزشکی و توصیه های پزشکی و بهداشتی، مدت زمان بارداری و شیردهی و پس از آن فواید و مضرات دوران بارداری و تولد نوزاد، آداب و اصول شیردهی و از شیر گرفتن نوزاد، چهل مهم است. و اصول ارزشمند تربیت فرزند و ده ها نکته آموزنده و تاثیرگذار برای مادران آینده.

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب ریحانه بهشتی یا فرزند صالح سیما میخبر PDF

 

کتاب پیشنهادی

کتاب روان شناسی اجتماعی یوسف کریمی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین