پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)کتاب رشته حقوقدانلود رایگان کتاب حقوق کار حسن خسروی

دانلود رایگان کتاب حقوق کار حسن خسروی

دانلود رایگان کتاب حقوق کار حسن خسروی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

به منظور آشنایی دانشجویان با موضوعات، کلیات و سرفصل های مورد مطالعه در حقوق کار، ماهیت حقوق کار، جایگاه حقوق کار در علم حقوق، روابط کار، قراردادهای کار، حقوق و تکالیف کارگران و کارفرمایان، سازمان ها و سازمان های کارگری و کارفرمایی و نظام حقوقی، حل اختلافات ناشی از روابط کار در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. این کتاب در 7 فصل طراحی و تنظیم شده است.

دانلود کتاب حقوق کار حسن خسروی

هر فصل از این کتاب شامل اهداف کلی و آموزشی است که مطالعه آنها نقش مهمی در درک مباحث و سازماندهی فکری دارد و در پایان هر فصل خلاصه ای از مطالب بیان شده است که می تواند کمک شایانی به یادگیری موضوعات مهم دروس مختلف داشته باشد و پس از اتمام هر فصل، سوالاتی تحت عنوان خودآزمایی و همچنین روش های امتحانی خوبی برای دانش آموزان بیان می شود که می تواند برای درس پایانی موضوعی آشنا باشد. امتحان و پاسخ تست ها در انتهای کتاب طراحی شده است.

دانلود کتاب پی دی اف حقوق کار

در فصل اول این کتاب به تبیین و جایگاه حقوق کار در علم حقوق، مبانی و منابع حقوق کار و قلمرو و موضوعات حقوق کار پرداخته شده است و پس از آگاهی از مفهوم، ابعاد و مزایای حقوق کار، در فصل دوم این کتاب، محتوای تحولات تاریخی حقوق کار قبل و بعد از انقلاب صنعتی و نیز با توجه به تحولات نظام اقتصادی و ارزش اجتماعی جامعه، بررسی شده است. و این تحولات از منظر رویکردهای مختلف در این فصل مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است و در فصل سوم این کتاب شرایط قانون کار، نظام حقوقی حقوق و مزایای کارگر، حقوق و تکالیف کارگر و کارفرما، مسئولیت مدنی و کیفری کارگر و کارفرما در محیط کار مورد بررسی و بحث قرار گرفته است.

خرید PDF حقوق کار حسن خسروی

همچنین در فصل چهارم این کتاب، قرارداد کار به عنوان منشأ حقوق و تکالیف کارگر و بخش منظم روابط کار مطرح شده است و ماهیت، ویژگی‌ها، شرایط اعتبار قرارداد کار، مصادیق تعلیق و فسخ قرارداد کار و در نهایت در فصل هفتم ماهیت روابط و روش‌های حل اختلاف اداری، مکانیسم حل و فصل اختلافات ناشی از حل اختلاف، تشخیص داده شده است. هیأت ها و دستگاه قضایی مورد ارزیابی و تفسیر قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب حقوق کار حسن خسروی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب تعارض قوانین نجاد الماسی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین