سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب و نترسیم از متن خودآموز متن و کلوز رضا...

دانلود رایگان کتاب و نترسیم از متن خودآموز متن و کلوز رضا کیاسالار

دانلود رایگان کتاب و نترسیم از متن خودآموز متن و کلوز رضا کیاسالار برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب «ما از متن نمی ترسیم» متنی و کلوزه ای خودآموز توسط استاد رضا کیاسالار است و توسط انتشارات مشاوران آموزش و پرورش که نویسنده آن دکتر رضا کیاسالار هستند طراحی و تنظیم شده است. کتاب “ما از متن نمی ترسیم” یکی از معتبرترین و برجسته ترین کتاب ها در حوزه درک زبان انگلیسی کنکور محسوب می شود که حاصل سال ها تجربه نویسنده این کتاب در رشته آموزش زبان انگلیسی

کتاب و از متن پی دی اف نترسید

در ابتدای کتاب، نقاشی جامع و کاملی از متن سیستم جدید را مشاهده می کنید که تکنیک های موجود را توضیح می دهد و شما را راهنمایی می کند که چگونه از این کتاب بیشترین بهره را ببرید و سپس 80 متن کلوزو. بیان شده است که این کتاب در زمینه انگلیسی منحصر به فرد و ممتاز است و اگر قصد خرید کتاب را دارید و از متن کیاسالار نمی ترسید، مطالب این سایت را مطالعه کنید.

دانلود رایگان کتاب از متن نترس کیاسالار

از سری ویژگی های درک مطلب این کتاب به این موارد اشاره می کنیم که در قسمت دوم کتاب و نترسید از متن مشاوران آموزش، 120 کتاب درک مطلب با موضوعات جالب و به روز طراحی شده است. و نکات اصلی مربوط به هر کدام در حاشیه قرار دارد. در کنار آنها ذکر شده است و یکی از ویژگی های مهم کتاب و نترسیدن از متن کیاسلار نظام جدید، حواشی ذکر شده است که به درک بهتر متون کمک زیادی می کند و همچنین 500 کلمه ضروری خارج از … کتاب درسی در متون گنجانده شده است. این است که جهت یادگیری سطح پیشرفته و کار بیشتر در درک مطالب بسیار موثر است و در نهایت با توجه به اینکه سطح سوالات کنکور پیشرفته تر و بالاتر از سطح کتاب درسی است، کتاب از متن نترسیم. کیاسالار با بیان متون خارج از کتاب. و در این زمینه به شما کمک زیادی خواهد کرد.

دانلود رایگان PDF کتاب و از متن نترسید

از سلسله ویژگی های مهم و اساسی موجود در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1) کتاب های درسی مفصل و کاربردی با بیان ساده

2) بیان بیش از 80 متن بند

3) حاشیه های کنار متن (شامل تکنیک های پاسخگویی و مهارت های ترجمه)

4) بیان بیش از 500 واژه ضروری خارج از کتاب درسی در متون به همراه معنی فارسی آنها

5) ترجمه فارسی کلیه متون به صورت روان و کلمه به کلمه

6) به تمام سوالات کلوز در ادامه سوالات آن پاسخ دهید

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب و نترسیم از متن خودآموز متن و کلوز رضا کیاسالار PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب هنر سینما دیوید بوردول

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین