جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب درسنامه احیای نوزاد محمد حیدر زاده

دانلود رایگان کتاب درسنامه احیای نوزاد محمد حیدر زاده

دانلود رایگان کتاب درسنامه احیای نوزاد محمد حیدر زاده برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب درسی احیاء نوزاد از سری کتاب های آموزشی رشته پزشکی مناسب دانشجویان پزشکی، پرستاری، مامایی و سایر رشته های علوم پزشکی می باشد که توسط محمد حیدرزاده طراحی و تهیه شده است.

دانلود خلاصه کتاب احیای نوزاد محمد حیدرزاده

از سری ویژگی های این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که این کتاب دارای نگارشی روان و ساده است که تمام تلاش خود را کرده است تا تمامی مفاهیم مربوط به نوزاد را به طور کامل و با استفاده از بهترین کلمات برای شما آماده و سازماندهی کند. توانسته است عمق مطالب و مفهوم را برای شما قابل درک کند و با توجه به مطالب این کتاب تمامی مطالب ضروری و مفید مربوط به نوزاد در این کتاب گنجانده شده است.

دانلود کتاب درسی احیای نوزادان محمد حیدرزاده PDF

تمامی مباحث و مفاهیم این کتاب در 11 درس مختلف توضیح داده شده است و در رابطه با هر درس نکات مهم و کلیدی آن درس به صورت کاملا روان و ساده بیان شده است تا دانش آموزان به راحتی با استفاده از آن اطلاعات خود را افزایش دهند. این کتاب. بهترین نتایج ممکن را در آزمون های پیش رو در دانشگاه کسب کنید و این کتاب تمام تلاش خود را کرده است که شما را از کتاب دیگری در این زمینه بی نیاز کند و همچنین توانسته یکی از معتبرترین و معروف ترین کتاب ها در این زمینه باشد. . او برنده میدان شد.

 کتاب درسی احیای نوزادان محمد حیدرزاده

با مطالعه دقیق محتوای این کتاب می توان به این مفاهیم که در درس اول به این موضوعات تقسیم شده است پی برد که عبارتند از: اهمیت وظایف مربوط به احیای نوزاد و تغییرات فیزیولوژیکی در حین زایمان و بعد از تولد. نوزاد و ساختار نمودار احیای گام به گام نوزاد و موارد دیگری که انتظار می رود در پایان درس آموخته شود و سپس در درس دوم با عنوان “آماده سازی برای احیا” که تمامی مطالب و مطالب را در بر می گیرد. مفاهیم مربوط به فرآیندهای آماده سازی برای احیا به روشی عالی. مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب درسنامه احیای نوزاد محمد حیدر زاده PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب پرستاری بهداشت جامعه ۲ لانکستر

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین