جمعه 31 فروردین 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب معامله گری بر اساس کندل استیک مونهیسا هوما

دانلود رایگان کتاب معامله گری بر اساس کندل استیک مونهیسا هوما

دانلود رایگان کتاب معامله گری بر اساس کندل استیک مونهیسا هوما برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این اختراع توسط Homma Munehisa اختراع شد که او را پدر الگوهای نمودار شمعدانی می نامند و این تاجر به عنوان برجسته ترین تاجر تاریخ شناخته می شود و به عنوان خدای بازار در زمان خود، این اکتشاف ثروت او را بیش از 10 عدد کرد. میلیارد دلار و انجیل معاملاتی شمعدانی روشی تجاری در نظر گرفته می شود که قرار است در نهایت تجارت شما را به جایی برساند که باید ثابت، سودآور، آسان و نیازمند زمان و تلاش بسیار کمی باشد.

کتاب تجارت بر اساس شمعدان ژاپنی

این سیستم معاملاتی مبتنی بر الگوهای شمعدانی ژاپنی در ترکیب با تحلیل تکنیکال است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که زمان زیادی را صرف این موضوع کنید تا بتوانید از این روش استفاده کنید تا به شما آموزش داده شود و از آن استفاده شود. معامله در هر بازار مالی، ماهر و صاحب سبک می شوید و در عین حال، یادگیری شمعدان ژاپنی مانند یادگیری یک زبان جدید محسوب می شود، مثل این است که شما یک کتاب خارجی دارید که متن های آن کاملاً خارجی است و آشنا نیستید. با آن.

کتاب مقدس تجارت شمعدان را بخرید

همین مشکل بیان شده در بازارهای مالی نیز صادق است و اگر اطلاعات لازم در مورد نحوه خواندن کندل ژاپنی را ندانید، هرگز قادر به معامله در بازار نخواهید بود و همچنین کندل های ژاپنی زبان بازارهای مالی محسوب می شوند که اگر شما مهارت خواندن آنها را دارید یاد بگیرید که از آنچه بازار به شما نشان می دهد آگاه باشید و می توانید تصمیمات درست را در زمان مناسب بگیرید و پیروی از استراتژی های دقیق در این کتاب شما را به سود یادگیری سریع مجهز می کند. تکنیک های ساخت معرفی خواهد کرد

تجارت بر اساس شمعدان

در مورد آناتومی شمعدان ها می توان گفت:

درست مانند انسان ها، شمعدان ها در اندازه های بدنه مختلفی تولید می شوند، و وقتی نوبت به معامله می شود، مطالعه بدنه شمعدان و درک روانشناسی پشت آن بسیار مهم است، و این چیزی است که این قسمت قرار است به شما آموزش دهد و در نهایت این کتاب فروخته شد. در وب سایت رسمی خود با قیمت 47 دلار و به جرات می توان گفت که اگر می خواهید فقط یک کتاب در مورد شمعدان در بازارهای مالی بخوانید، فقط این کتاب را بخوانید. خواندن.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب معامله گری بر اساس کندل استیک مونهیسا هوما PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب نکات طلایی استعداد شغلی محمد وکیلی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین