پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب بی حد و مرز جیم کوییک

دانلود رایگان کتاب بی حد و مرز جیم کوییک

دانلود رایگان کتاب بی حد و مرز جیم کوییک برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب بی حد و حصر نوشته جیم کوئیک در مورد سلامت مغز است و در این کتاب کوئیک به شما می آموزد که چگونه مغز خود را بهبود ببخشید و همه چیز را سریعتر یاد بگیرید و بهترین شکل زندگی خود را بیابید و ارزشمندترین هدیه الهی ما انسان ها مغز ما است و مغز ما به ما قدرت عشق ورزیدن، فکر کردن، ایجاد و چشیدن لذت را می دهد و مغز ما دروازه ای برای احساسات ما است، به ظرفیت ما برای تجربه زندگی به بهترین شکل ممکن ما توانایی نوآوری و رشد و انجام کارهای مختلف را داریم.

دانلود کتاب صوتی بی حد و حصر جیم کوئیک

در حال حاضر، اطلاعات علمی بسیار کمی در مورد بهبود کیفیت مغز و افزایش توانایی یادگیری خود داریم. بسیاری از ما می دانیم که می توانیم با ورزش، تناسب اندام و رژیم غذایی به بهبود عملکرد قلب خود کمک کنیم، اما بسیاری از ما نمی دانیم که می توانیم مغز خود را تا حد زیادی بهبود بخشیم و در نتیجه زندگی خود را بهبود ببخشیم. او چهار خائن را توصیف کرده است که توانایی تفکر، تمرکز، یادگیری، رشد و انسان بودن را از بین می برند، مانند سیل اطلاعات دیجیتال، حواس پرتی دیجیتال، فراموشی دیجیتال و استنتاج دیجیتالی.

کتاب بی کران از جیم کوئیک pdf

بله، همه این خائنان دیجیتالی هستند و خائنان دنیای امروز سعی می کنند مغز ما را از بین ببرند و آن را به چیزی غیرقابل استفاده تبدیل کنند و این خائنان دیجیتالی توجه، تمرکز، یادگیری و از همه مهمتر قدرت تفکر واقعی را از ما می گیرند و وضوح ذهنی ما را از بین می برند که در نهایت منجر به خستگی ذهنی، حواس پرتی، حواس پرتی، حواس پرتی و ناتوانی در یادگیری آسان و پیشرفت تکنولوژی می شود. مضر باشد؛ البته روش کنونی ما در استفاده از فناوری در جامعه نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و منجر به بیماری واگیر بار ذهنی مفرط، فراموشی، حواس پرتی و وابستگی می شود و اینها تازه شروع ماجراست و خواندن کتاب بی حد و حصر را به کسانی که می خواهند عملکرد مغز خود را در این دنیای دیجیتالی و دشمن سلامت مغز بهبود بخشند و بر محدودیت های مطالعه شده کتاب دیجیتالی غلبه کنند توصیه می کنیم.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب بی حد و مرز جیم کوییک PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب شرح آزمونی آیین دادرسی کیفری احمد غفوری

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین