سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مکانیک برداری برای مهندسان استاتیک ابراهیم واحدیان جلد اول

دانلود رایگان کتاب مکانیک برداری برای مهندسان استاتیک ابراهیم واحدیان جلد اول

دانلود رایگان کتاب مکانیک برداری برای مهندسان استاتیک ابراهیم واحدیان جلد اول برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب مکانیک برداری برای مهندسین استاتیک تالیف ابراهیم واحدیان از سری کتاب های آموزشی عالی می باشد و این کتاب جلد اول آن مجموعه می باشد و به صورت قابل فهم برای دانشجویان نوشته شده است.

دانلود کتاب استاتیک بیر جانسون فارسی pdf

ساختار کتاب مکانیک برداری برای مهندسین جلد 1 (ایستا) اثر راسل جانستون و بیر به گونه ای طراحی شده است که در ابتدای این کتاب به بررسی آنالیز پرداخته شده است و پس از این قسمت در بررسی اصول بنیادی کتاب مورد استفاده قرار گرفته است. مکانیک و این روش های بیان شده در این کتاب در حل تعداد زیادی از مسائل به ویژه مسائل سه بعدی استفاده می شود، اما هدف این کتاب این است که دانش آموز اصول مکانیک را به درستی بیاموزد و از آن ها برای حل مسائل مهندسی استفاده کند. برای این کار از تحلیل تا عنوان به عنوان یک توهین مناسب استفاده می شود.

دانلود رایگان کتاب استاتیک بیر جانسون با ترجمه دکتر وحیدیان

از سری ویژگی های این کتاب مکانیک برداری برای مهندسین (استاتیک) نوشته بیر جانسون با ترجمه دکتر ابراهیم وحیدیان می توان به این نکته اشاره کرد که در پایان هر فصل بخشی برای بررسی سریع طراحی و تنظیم شده است. از مطالب بیان شده در فصل و مجموعه ای از مسائل یک درس نیز در پایان هر فصل برای دانش آموزان ارائه شده است و این مسائل طراحی شده به دانش آموزان فرصت بیشتری می دهد تا مهمترین موضوعات و موضوعات مورد بررسی در هر فصل را نیز به کار گیرند. به عنوان مجموعه ای از مفاهیم و موضوعاتی که باید با نرم افزار محاسباتی حل شود نیز در قسمت پایانی هر فصل بیان شده است.

کتاب استاتیک بیر جانسون با ترجمه ابراهیم واحدیان

در واقع می توان گفت که دو شاخه استاتیک و دینامیک زیر شاخه های رشته اصلی مکانیک مهندسی هستند و کتاب «مکانیک برداری برای مهندسان» جلد 1 اثر فردیناند بیر و راسل جانستون به بحث در مورد این موضوع اختصاص دارد. و زمینه استاتیک هدف اصلی مطالعه مکانیک مهندسی توسعه توانایی پیش بینی اثرات نیرو و حرکت در طراحی مهندسی خلاقانه است و این کتاب یکی از مفیدترین و ممتازترین کتاب ها در این زمینه به شمار می رود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مکانیک برداری برای مهندسان استاتیک ابراهیم واحدیان جلد اول PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب زیست شناسی جامع هزار تست علی محمد عمارلو

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین