چهارشنبه 2 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب آموزش و پرورش تطبیقی احمد آقازاده

دانلود رایگان کتاب آموزش و پرورش تطبیقی احمد آقازاده

دانلود رایگان کتاب آموزش و پرورش تطبیقی احمد آقازاده برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این کتاب از سری کتاب های آموزشی ویژه دانشجویان پیام نور می باشد که بر اساس آخرین مطالب و مطالب موجود در این زمینه طراحی و تنظیم شده است و محتوای این کتاب به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان بدون نیاز به یک معلم می تواند همه این کتاب را یاد بگیرد. مطالب را با خودآموزی بیاموزید و بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

دانلود کتاب آموزش تطبیقی ​​احمد آقازاده

این کتاب برای دانشجویان رشته علوم تربیتی طراحی و روانه بازار شده است و با توجه به اینکه پایه آموزشی پیام نور به صورت نیمه حضوری است، تمامی مطالب این کتاب به صورت کامل و جامع گردآوری شده است تا دانشجو بتواند این مطلب را مطالعه کند. کتاب نباید گیج و پیچیده باشد و تمامی مطالب این کتاب توسط اساتید برجسته و معتبر در این زمینه طراحی و تنظیم شده است.

کتاب آموزش تطبیقی ​​دکتر احمد آقازاده+pdf

کتب دانشگاه پیام نور بر حسب نیاز و ضرورت و با توجه به ابعاد مختلف و گسترده یک درس در یک یا چند رشته دانشگاهی در قالب کتب درسی، متون آزمایشگاهی، فوق برنامه و وسایل کمک آموزشی تدوین شده و در اختیار آنها قرار می گیرد. دانش آموزان. فوق برنامه ها و وسایل کمک آموزشی برای غنی سازی منابع تحصیلی تهیه و تنظیم شده است و تمامی کتاب های پیام نور از جامعیت بالایی برخوردار هستند.

خرید کتاب آموزش تطبیقی ​​دکتر آقازاده

درس آموزش تطبیقی ​​یکی از دروسی است که دانشجویان رشته های علوم تربیتی، مدیریت برنامه ریزی آموزشی و علوم اجتماعی باید این کتاب را مطالعه کنند که در تعداد زیادی از دانشگاه ها و موسسات علوم تربیتی دنیا موجود است. این درس مورد توجه قرار گرفته است و از نظر اهمیت این درس، اساتید راهنما و مشاور تحصیلی دانش آموزان تأکید می کنند که دانش آموزان و دانش پژوهانی که در آینده به هر نحوی مسائل آموزشی را حل کرده و برنامه های آموزشی را تنظیم خواهند کرد. موسسات آموزشی شرکت کننده در اولویت گذراندن این دوره خواهند بود.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آموزش و پرورش تطبیقی احمد آقازاده PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین