پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی

دانلود رایگان کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی

دانلود رایگان کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

این کتاب یکی از سری کتاب های آموزشی دانش آموزان پیام نور می باشد که بر اساس پایه آموزشی پیام نور که بصورت نیمه حضوری می باشد می باشد. مطالب این کتاب را به طور کامل یاد بگیرید و در تمام امتحانات خود بهترین نتایج ممکن را بگیرید.

دانلود کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی

کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت که توسط قلم چیره دست خدیجه جمشیدی طراحی و تنظیم شده است، یکی از ممتازترین و برجسته ترین کتاب ها در این زمینه به شمار می رود و با توجه به ویژگی های محتوایی این کتاب می توان آن را به حساب آورد. به عنوان کامل ترین کتاب موجود در این رابطه مورد توجه قرار گرفت و به دلیل اینکه تمامی مطالب این کتاب به طور کامل گردآوری شده است برای همه افراد مناسب است و به راحتی و به راحتی می توانند بهترین استفاده را از این کتاب ببرند.

دانلود رایگان کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی

درس آمار با توجه به نامش که همگان با آن آشنا هستند، مجموعه ای از روش ها و فنون جمع آوری و جمع بندی داده ها، تقسیم آنها به روش های تحلیلی به منظور پیش بینی، برآورد و تصمیم گیری در موقعیت های مختلف است. در این بیانیه آمده است که درس آمار به عنوان زیرشاخه ای از مجموعه بزرگ ریاضیات در نظر گرفته می شود که به جمع آوری، بررسی و تفسیر داده ها اختصاص دارد و از سوی دیگر شاخه های تخصصی مختلفی برای استفاده از آمار در زمینه های مختلف تشکیل شده است. ، برخی از شاخه ها کسانی که کلمه آمار را در نام خود دارند در واقع با توزیع احتمال سروکار دارند نه تجزیه و تحلیل آماری.

نمونه سوالات آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی

در نهایت کتاب «آمار و کاربرد آن در مدیریت 2» توسط خدیجه جمشیدی طراحی و تنظیم شده است که ادامه جلد اول این کتاب است که مطالب و مفاهیم جلد قبل را تکمیل و تا حدودی یادآوری می کند. این کتاب پیشرفته تر و کامل تر است. جلد اول کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت خدیجه جمشیدی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب حقوق بین المللی عمومی ۱ محمدرضا ضیایی بیگدلی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین