پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مسائل نوجوانان و جوانان محمد خدایاری فرد

دانلود رایگان کتاب مسائل نوجوانان و جوانان محمد خدایاری فرد

دانلود رایگان کتاب مسائل نوجوانان و جوانان محمد خدایاری فرد برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب مسائل نوجوان و جوان یکی از سری کتاب های مفید و پرمخاطب مربوط به حساس ترین و مهم ترین دوران زندگی هر فرد می باشد که عمدتا توسط والدین عزیز مطالعه می شود و با استفاده از اطلاعات مفید موجود در این کتاب می توانند بهترین تربیت و رفتار را با فرزندان خود داشته باشند.

دانلود رایگان کتاب مسائل جوانان و جوانان

کتاب «مسائل نوجوانان و جوانان» توسط محمد خدایاری فرد طراحی و تنظیم شده است و محتوای اصلی این کتاب در مورد بررسی مهم ترین و حساس ترین دوران زندگی یک فرد یعنی نوجوانی و جوانی است که اطلاعات مفیدی در این زمینه. امر ارزشمندی را به اشتراک گذاشته است و همچنین دوران نوجوانی و جوانی بخش بزرگی از زندگی هر فرد را در بر می گیرد که همه ما در این مسیر با موانع و چالش هایی مواجه بوده ایم و با عبور از این موانع توانسته ایم از این مسیر عبور کنیم. دوره زمانی. انجام دادن.

پی دی اف کتاب مسائل نوجوانان و جوانان

این دوره از نوجوانی و جوانی آغاز دوران گذار از کودکی به بزرگسالی است و همه این گذر از یک دوره به دوره دیگر تحت تأثیر عوامل زیادی است که همه در نوع خود استرس زا هستند و بدون شک همه نوجوانان هستند. نگرانند. مواردی در این زمینه وجود دارد که بر زندگی تأثیر می گذارد و ممکن است منجر به ارتباط رویدادهای استرس زا در زندگی، درگیری ها، برخوردها و درگیری های خانوادگی با رفتارهای بزهکارانه، خودآزاری و انزوای اجتماعی در جوانان شود که این کتاب همه مطالب و مشکلات را بررسی کرده است. این دوره از زندگی به صورت کامل و تخصصی.

دانلود کتاب مشکلات نوجوانان و جوانان دکتر محمد خدایاری فرد

تمامی مطالب این کتاب در 7 فصل گنجانده شده است که هر کدام از این فصل ها عناوین خاص خود را دارند که در ارتباط با هر مبحث و از سلسله مباحث و عناوینی که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است به تفصیل بحث شده است. از جمله می توان به اختلالات روحی و روانی، مذهب، نوجوانان و جوانان، پیشرفت تحصیلی، گذراندن اوقات فراغت در نوجوانان و جوانان و موارد دیگری که در این کتاب ارائه شده است اشاره کرد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مسائل نوجوانان و جوانان محمد خدایاری فرد PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب کاربرد کامپیوتر در روان شناسی اکبر رضایی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین