پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب پرواز روح رضا جمالیان

دانلود رایگان کتاب پرواز روح رضا جمالیان

دانلود رایگان کتاب پرواز روح رضا جمالیان برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

کتاب پرواز روح یکی از سری کتاب های بسیار پرمخاطب و شناخته شده است که توسط رضا جمالیان طراحی و تدوین شده است که از نثر روان و ساده برای بیان اطلاعات و مطالب استفاده کرده و مناسب سطح علمی هر خواننده این کتاب برای عموم مردم قابل درک است.

 پرواز روح دکتر رضا جمالیان PDF

در ابتدای مطالعه این کتاب با شواهد تاریخی مربوط به احساس خروج روح از بدن در ادبیات، فرهنگ و عرفان ایران و جهان بیشتر آشنا می شوید. زمینه و دامنه تثبیت احساس ترک بدن در ایران در محافل دانشگاهی و چگونگی وقوع این اتفاق در هنگام مرگ موقت، عرفان، هیپنوتیزم، یوگا، مدیتیشن، ذن و مطالعات فراروانشناسی که به همگی اشاره شده است. به طور کامل مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

دانلود خلاصه pdf پرواز روح

در این کتاب یک مورد از تحقیقات علمی مربوط به خروج از بدن در آمریکا به صورت روان و کامل توضیح داده شده است، پس از آشنایی با این پدیده در محتوای این کتاب، مطالب به صورت برنامه ریزی شده در 30 طراحی شده است. درس روش تخلیه بدن از روح و پرواز روح بدون کوچکترین احتمال خطر که بعد از 30 درس می توانید به این توانایی دست پیدا کنید و همچنین این کتاب در سال 1990 توسط دانشمندانی نوشته و طراحی شده است که علاوه بر توانایی خروج از بدن، حدود 19 سال است که در این زمینه، دانشگاه های آمریکا تحقیقات و آموزش های گسترده ای در این زمینه انجام داده اند.

کتاب پرواز روح

این کتاب می تواند یکی از عجیب ترین کتاب هایی باشد که عموم مردم مطالعه کرده اند که حس عجیبی به آن ها دست می دهد و علاوه بر این همه ما انسان ها علاوه بر بدن فیزیکی، جسم روحانی نیز داریم. جسم حاوی روح است که بسیاری از مردم به آن به عنوان یک واقعیت اعتقاد دارند و این باور بر زندگی آنها تأثیر می گذارد و آیا تا به حال به ابعاد روحی و معنوی خود فکر کرده اید؟ آیا می توان به تجربیاتی غیر از تجربیات فیزیکی دست یافت؟

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب پرواز روح رضا جمالیان PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب درسنامه ارتوپدی و شکستگی ها بهادر اعلمی هرندی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین