سه‌شنبه 8 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب فقه استدلالی مهدی دادمرزی

دانلود رایگان کتاب فقه استدلالی مهدی دادمرزی

دانلود رایگان کتاب فقه استدلالی مهدی دادمرزی  برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است.

شرح لمعه میراث ماندگار شهید اول و دوم کتاب کاملی است که فتوای مشهور فقهای امامیه را گردآوری و بیان کرده است و این کتاب جامع و کامل و با نثری روان و ساده و قابل فهم برای همه قاریان است.

فقه استدلالی pdf

ویژگی های بیشمار این کتاب به ویژه جامعیت آن، آن را به یکی از منابع اصلی در طراحی و تنظیم «حقوق مدنی» و «قانون مجازات اسلامی» تبدیل کرده است و شرح لمعه از نظر شیوه نگارش با سایر کتب تربیتی فقهی تفاوت محسوسی دارد. دامرزی در ترجمه دقیق و برجسته 52 باب تحریر الروضه و منبع دانشگاهی متون فقهی برای دانشجویان حقوق (فقه 1 تا 6) آمده است.

فقه استدلالی دامرزی پی دی اف

این کتاب یکی از منابع اصلی آزمون های حقوقی و قضایی در درس متون فقهی است و در این کتاب برخی از اصول فقه و احکام شرعی بیان شده است و همانطور که گفته شد شرح لمعه میراث ماندگار شهیدان اول و دوم کتابی جامع به شمار می رود و در این کتاب برخی از مبانی فقهی و احکام شرعی مورد بررسی و تبیین قرار گرفته است. این کتاب در این نوشته بیشتر فتاوای فقه شیعه را به صورت مختصر، روان و پرمعنا گردآوری و گردآوری کرده است و از جمله این فتواها: طهارت; دعا؛ زکات؛ خمس؛ روزه داری؛ حج جهاد امر به معروف و نهی از منکر; عدالت؛ گواهینامه ها؛ وقف هدایا؛ کسب و کار؛ دین؛ رهن؛ سنگ؛ ضمانتنامه؛ حواله؛ حمایت؛ صلح؛ شرکت؛ مضاربه; مسابقه اسب دوانی و تیراندازی؛ شکار کردن؛ ذبح؛ در باره؛ قصاص و موارد دیگری که در این کتاب مطرح شده است.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب فقه استدلالی مهدی دادمرزی PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب اختلالات دیکته نویسی مصطفی تبریزی

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین