پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
صفحه اصلیپی دی اف کتاب(خرید و دانلود)دانلود رایگان کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند

دانلود رایگان کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند

دانلود رایگان کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند برای شما دوست داران کتاب در وب سایت مگا پی دی اف برای شما آماده شده است. 

کتاب مدیریت رفتار سازمانی طراحی و تدوین زهرا برومند یکی از کتاب های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته مدیریت دولتی این دانشگاه طراحی و آماده شده است. دانشگاه پیام نور در سال 1376 تاسیس شد و این دانشگاه دارای تشکیلات مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور است.

کتاب رفتار سازمانی برومند

رشته های مختلف علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و … در این دانشگاه تدریس می شود و کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور توسط اساتید برجسته و صاحب نظر طراحی و تدوین شده است و این کتاب ها نیز از همین خط مشی پیروی می کنند و به گونه ای تنظیم شده اند که همه دانشجویان نیازی به حضور استاد نداشته باشند و کتاب تخصصی مدیریت رفتار سازمانی و سازمانی برای تکمیل این کتاب یکی از کتاب های این کتاب است. سال نگارنده است و به طور کامل و شامل تمامی مباحث مدیریت رفتاری طراحی و تدوین شده است.

خرید کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند

مدیریت رفتار یکی از اصول مهم و اساسی است که هر فرد باید رفتار خود را به درستی مدیریت کند و رفتار بر تمامی مواردی که زندگی اجتماعی ما را تشکیل می‌دهد تأثیر می‌گذارد و سازمان را می‌توان مجموعه‌ای از افرادی دانست که در ارتباط با یکدیگر برای دستیابی به اهداف فردی و جمعی فعالیت می‌کنند و مدیریت رفتار سازمانی با شکل‌گیری هم‌گرایی و همسویی با کمترین اصطکاک و هزینه‌های علمی با کمترین اصطکاک و هزینه‌های علمی به سازمان تلاش می‌کند تا نیازهای همه افراد را برآورده کند. رفتارگرایی و رفتارگرایی فردی را در محیط به ما می آموزد و مدیریت رفتار سازمانی مانند فیزیک و شیمی و ریاضی علم مستقل و مجزایی نیست، بلکه موضوعاتی را از حوزه های مختلف علمی می گیرد و در اختیار ما قرار می دهد.

 

 

منابع معتبر برای دریافت این کتاب ارزشمند:

کتاب مدیریت رفتار سازمانی زهرا برومند PDF

 

 

کتاب پیشنهادی

کتاب ساده ساز حقوق تجارت فرشید فرحناکیان

مقالات مرتبط

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

محبوب ترین